10000 TL Sistem Toplama

TechnoPathic

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle bu benim ilk deneyimim olacak. PC toplama hakkında ve PC nasıl toplanır hiçbir fikrim yok. Bunu toplamak ayrı dert topladıktan sonrası ayrı dert. 1 hafta sonra sadece kasaya (yani monitör dahil değil) 10 bin TL para harcayacağım. Önceliğim bu PC'yi 4-5 sene kusursuz kullanmak ve en yeni oyunları ultra ayarda oynamak. Diğer amacım da ve yayın yapmak. Bana yardımcı olursanız sevinirim. :)

Arkadaşlar öncelikle bu benim ilk deneyimim olacak. PC toplama hakkında ve PC nasıl toplanır hiçbir fikrim yok. Bunu toplamak ayrı dert topladıktan sonrası ayrı dert. 1 hafta sonra sadece kasaya (yani monitör dahil değil) 10 bin TL para harcayacağım. Önceliğim bu PC'yi 4-5 sene kusursuz kullanmak ve en yeni oyunları ultra ayarda oynamak. Diğer amacım da ve yayın yapmak. Bana yardımcı olursanız sevinirim. :)
Meraktan soruyorum, ne yayımlamayı düşünüyorsun bu kadar güçlü PC'de?

Screenshot_20170930-232454.png
İşlemci AMD Ryzen 7 1800X.

Twitch' de profesyonel olduğum oyunları. PUBG Lol veya cs go :D
Saygılar. Fakat LoL denilince bie ürperti geliyor, internet kafeden zırlaya zırlaya oynayan bebeler aklıma geliyor. Cs-Go veya PUBG hakkında bir şey diyemem, bilmiyorum. Fakat Heros of Storm için olumlu tavsiyeler okudum. Onu da deneyebilirsin.

Saygılar. Fakat LoL denilince bie ürperti geliyor, internet kafeden zırlaya zırlaya oynayan bebeler aklıma geliyor. Cs-Go veya PUBG hakkında bir şey diyemem, bilmiyorum. Fakat Heros of Storm için olumlu tavsiyeler okudum. Onu da deneyebilirsin.
Heroes of storm u bi aralar oynuyordum ama bazı yerde çok sıkıyor insanı. Ha lole gelirsek o çocuklar tam bir kanser kitle ve bende ondan dolayı Batı sunucusunda oynuyorum kafam rahat :D

+ MSI X370 Xpower Gaming Titanıum
+ AMD Ryzen 7 1800X
+ Cooler Master MasterLiquid 120
+ G.Skill 32GB Trident Z RGB CL15 3000Mhz
+ MSI GTX 1080 TI Gaming X 11GB
+ Samsung 1TB 960 EVO PCIe M.2 SSD WD 3.5" 2TB Black Sata 3.0 7200 Rpm
+ Cooler Master G750M 750W 80+ Bronze
+ Cooler Master MasterCase Maker 5t ,
Dostum bu sence nasıl güzel mi ya ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı