12.000 TL sistem toplama

Bütçe
12.000
6650 ben zaten önermiyorum bu fiyata alınabilecek en iyi kartlı hazır sistem RX 6600 fanboyluğa gerek olmadığını düşünüyorum.
RX 6600'lü sistemde monitör var mı ? Okuma yazmanızı geliştirin ondan sonra ''fanboyluk'' kısmına bakarsınız zaten yukarıda monitörsüz olarak ''6650XT'' ekran kartlı sistem attım 12.000'e.

RX 6600'lü sistemde monitör var mı? Okuma yazmanızı geliştirin ondan sonra "fanboyluk" kısmına bakarsınız zaten yukarıda monitörsüz olarak "6650XT" ekran kartlı sistem attım 12.000'e.

Zaten 12.000'e o sistemi alsa üstüne monitör alacak parası kalıyor sizin attığınız sistemden daha yüksek performans alacağı da malum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yeni bir paylasim geri kalan 1000TL ile ekipman alirsiniz.

Zaten 12.000'e o sistemi alsa üstüne monitör alacak parası kalıyor sizin attığınız sistemden daha yüksek performans alacağı da malum.
12.000'e bakın burası çok önemli ''MONİTÖR DAHİL'' halde en iyi sistem. 12.000 Türk lirasına. 1 lira yukarısına veya aşağısına değil. Eğer sadece ''KASA'' için bütçe 12.000 ise yukarıda attığım sistemde 6650XT var ve ''MONİTÖR YOK''. Bunu anlamak zor olmamalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yukarıda attım 11.500 oldu dostum bu sistem ama yinede monitör dahil çok iyi fiyat. Monitörü çıkarınca 8500 liraya falan denk geliyor sistem.

Saolun. Bunu almayı düşünüyorum.

Parça montajı yapmayı bilmiyorum. Herhangi bir zarar verir miyim? Risk fazla ise tanıdığım bir bilgisayarcıya yaptıracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı