12.000 TL televizyon önerisi

Hocam merhaba bu modeli önerirmisiniz veya bu fiyat aralığında 50-55 inc baska bir tv LG NanoCell 50NANO866PA 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe. Bu arada PS5 için kullanacagım + olarak netflix vb.
Hocam LG Nano serisini önermiyorum. Panelleri kaliteli değil. TCL 55C635 veya alternatif olarak Samsung 50BU8000 öneririm.
LG tarafında 50NANO766QA ve 50QU81006LB TLC tarafında da 50C635 ve 50C725 arasında kaldım. Android için zamanla şişip kasmasını istemiyorum ve TLC satış sonrası servis için peki iyi olmadığını söylüyorlar. LG webOS daha uzun kullanım adına benim için uygun ama panelleri iyi değil diyorlar. Çok kararsız kaldım. Sizin bu konu hakkındaki son düşünceniz nedir?
WebOS, evet daha stabil ancak TCL satış sonrası servisleri konusunda katılmıyorum. Sağladıkları destek; henüz o kadar büyük bir networku olmadığı için bir LG, Samsung kadar olmasa da ellerinden geldiği kadar destek sağlarlar.

Ben olsam TCL alırdım çünkü paneli gerçekten kaliteli.

Hocam LG Nano serisini önermiyorum. Panelleri kaliteli değil. TCL 55C635 veya alternatif olarak Samsung 50BU8000 öneririm.

WebOS, evet daha stabil ancak TCL satış sonrası servisleri konusunda katılmıyorum. Sağladıkları destek; henüz o kadar büyük bir networku olmadığı için bir LG, Samsung kadar olmasa da ellerinden geldiği kadar destek sağlarlar.

Teşekkürler hocam önerdiğiniz modeller 60hz LG Nano ise 120 PS5 için kullanacağımda çok fark yaratırmı?

50C635G ile 50C725 arasındaki fark tam olarak ney? 14.000 bütçem var bu bütçe de hangisini almamı önerirsiniz?

50C635G ile 50C725 arasındaki fark tam olarak ney? 14.000 bütçem var bu bütçe de hangisini almamı önerirsiniz?
C635 daha güncel bir ürün. Kontrast ve renkler açısından daha iyi ve 1440p çözünürlükte 120 Hz destekliyor.
120Hz yazıyor akakçede ve sitelerde.
Panelini araştırdım ve evet, 120 Hz yenileme hızına sahip bir panel kullanmakta ancak paneli o kadar kaliteli değil 6 COF sayısına sahip ve kontrastı da düşük.

C635 daha güncel bir ürün. Kontrast ve renkler açısından daha iyi ve 1440p çözünürlükte 120 Hz destekliyor.

Panelini araştırdım ve evet, 120 Hz yenileme hızına sahip bir panel kullanmakta ancak paneli o kadar kaliteli değil 6 COF sayısına sahip ve kontrastı da düşük.
Kısaca hocam 120 yerine 60Hz almak değermi diyorsunuz o panel farkı için.

Zevkinize bağlı hocam şahsen ben daha kaliteli bir görüntü için akıcılığı feda edebilirim.

Hocam ben de bir TV arıyorum ancak 43" olması gerekiyor. LG, Samsung veya TCL hangi modelini önerirsiniz? Maksimum 12.000 TL düşünüyorum ben de. (Bugün bir konu açtığım için şu anda yeni konu açmama izin vermiyor bu yüzden buradan soruyorum)

Hocam ben de bir TV arıyorum ancak 43" olması gerekiyor. LG, Samsung veya TCL hangi modelini önerirsiniz? Maksimum 12.000 TL düşünüyorum ben de. (Bugün bir konu açtığım için şu anda yeni konu açmama izin vermiyor bu yüzden buradan soruyorum)
TCL 50C635 modelini öncelikli olarak öneririm:
Hazır indirimdeyken kaçırmayın.

İndirimden faydalanamazsanız sırasıyla alternatifler: TCL 55P635, TCL 50P635, Samsung 43BU8500 ve Samsung 43AU7000.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı