12.000 TL'ye bilgisayar önerisi

Böyle iyi. RX 580 falan da bulaşma.

Bu sistem arkadaşın söylediği FIFA 23 ve Steam PUBG açmaz diğer oyunları da belki düşük grafiklerde 30 FPS Valorant ve CS oynatır ama rahat düşük grafikde.

Oyun testlerinde Cyberpunk 70-80 FPS gözüküyor. Ben YouTube'un yalancısıyım.

Hangi APU PC ve oyun testiymiş o hocam bana da atsanıza videonun linkini eve bir tane daha alayım PC 🤣

Oyun testlerinde Cyberpunk 70-80 FPS gözüküyor. Ben YouTube'un yalancısıyım.

İkinci ele yönelseniz düzgün bir PC önerebiliriz sizin izlediğiniz oyun testinde en az 3060'lı ekran kartı falan vardır arkadaşın attığı sistemde ekran kartı dahi yok.

Bu sistem arkadaşın söylediği FIFA 23 ve Steam PUBG açmaz diğer oyunları da belki düşük grafiklerde 30 FPS Valorant ve CS oynatır ama rahat düşük grafikde.

Hangi APU PC ve oyun testiymiş o hocam bana da atsanıza videonun linkini eve bir tane daha alayım PC 🤣

İkinci ele yönelseniz düzgün bir PC önerebiliriz sizin izlediğiniz oyun testinde en az 3060'lı ekran kartı falan vardır arkadaşın attığı sistemde ekran kartı dahi yok.
İlk attığım sistem için söylemiştim.

Bilgisayar almaktan vazgeçtim iyi sosyaller.

5600g sistem bahsettiğin oyunların hepsini açıyor açmadığı oynatmadığı oyun yok neredeyse hocam valorant 200fps civarı alıyor mesela cyberpunk fsr açarak 30+fps oynayabilirsiniz

Geri
Yukarı