12.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Wallys

Centipat
Daha fazla  
Fiyat bandini cok gecmezse sevinirim, tavsiyelerinizi bekliyorum. Genellikle video izliyorum ve 2-4 saat arasi oyun oynuyorum (Mobile Legends) tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende f2 pro var zamanında görece pahalı bir fiyatı vardı ekran sorunu mu dersin os kararsızlığı mı dersin her bir sorun var bu poco modellerinde x3 pro da kullandım aynısı. Stabil cihazlar değil. Bu fiyatlarda en iyisi samsung bence j7 2016 var ve inanır mısın telefonun hâlâ gideri var işletimi kararlı çalışıyor. Yani Poco ve Redmi'den uzak durulmalı.

S20FE veya A34 ama benim önerim A34 olur. Hem daha güncel hem de bataryası daha iyi.
A serisi kararlı değil planlı eskitmenin âlâsı var. S20FE daha iyi olur bence.

Bende F2 Pro var zamanında görece pahalı bir fiyatı vardı ekran sorunu mu dersin OS kararsızlığı mı dersin her bir sorun var bu POCO modellerinde X3 Pro da kullandım aynısı. Stabil cihazlar değil. Bu fiyatlarda en iyisi Samsung bence J7 2016 var ve inanır mısın telefonun hâlâ gideri var işletimi kararlı çalışıyor. Yani POCO ve Redmi'den uzak durulmalı.

A serisi kararlı değil planlı eskitmenin âlâsı var. S20FE daha iyi olur bence.

S20FE neredeyse 3 senelik bir cihaz ayrıca batarya problemleri çabası A34 icin 5 sene güncelleme sözü verildi sıkıntı çıkaracağını sanmam.

Bende f2 pro var zamanında görece pahalı bir fiyatı vardı ekran sorunu mu dersin os kararsızlığı mı dersin her bir sorun var bu poco modellerinde x3 pro da kullandım aynısı. Stabil cihazlar değil. Bu fiyatlarda en iyisi samsung bence j7 2016 var ve inanır mısın telefonun hâlâ gideri var işletimi kararlı çalışıyor. Yani Poco ve Redmi'den uzak durulmalı.
Bu bütçede alınabilecek en iyi cihazlardan biri.

S20FE al geç.Batarya sorun olur bi ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı