12.000TL/1400 dolar laptop önerisi

Enesuyan42

Hectopat
Daha fazla  
Hocalarım kendime oyun için bir laptop arıyorum bütçem maksimum 12K. Amerika'dan falan da olabilir onun içinde bütçem vergiler dahil maksimum 1400 dolar.

Kendi bulduğum laptop bu nasıldır?

Bu laptop hoşuma gitti fakat garanti süreci nasıl olur kargo süresi nasıl olur ödeme süreci nasıl olur bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Kaç yıl garanti var?

Hocalarım kendime oyun için bir laptop arıyorum bütçem maksimum 12K. Amerika'dan falan da olabilir onun içinde bütçem vergiler dahil maksimum 1400 dolar.

Kendi bulduğum laptop bu nasıldır?

Bu laptop hoşuma gitti fakat garanti süreci nasıl olur kargo süresi nasıl olur ödeme süreci nasıl olur bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Kaç yıl garanti var?
Özellikleri Cazip ancak vergisi ?

birde şu ilana bakınız

Legion cok kalitelidir hocam öncelikle onu belirteyim. Fiyat da sanırım 9 bin lira gibi oluyor ki 3050 ti laptoplar Türkiye'de 10 bin lira civarına gelmişti. Ancak Lenovo cihaz alırsanız yurtdışından Türkiye'de resmi teknik servisten herhangi bir garanti hizmeti yada ücretli bile olsa teknik servis hizmeti alamazsınız. Rtx 2060 Legion serisi bulabilirseniz bu cihazdan daha performanslıdır. Yada Rtx 30 serisi Legionlara bakabilirsiniz.

Legion cok kalitelidir hocam öncelikle onu belirteyim. Fiyat da sanırım 9 bin lira gibi oluyor ki 3050 Ti laptoplar Türkiye'de 10 bin lira civarına gelmişti. Ancak Lenovo cihaz alırsanız yurt dışından Türkiye'de resmi teknik servisten herhangi bir garanti hizmeti ya da ücretli bile olsa teknik servis hizmeti alamazsınız. RTX 2060 Legion serisi bulabilirseniz bu cihazdan daha performanslıdır. ya da RTX 30 serisi Legion'lara bakabilirsiniz.

Hocam 1352 dolar gibi bir fiyata geliyor vergi dahil 9K sadece laptopun fiyatı.

Laptop önerin diyorum hocam bekliyorum.
@egeoz316
Yurtdışında 3060 Acer Nitro 5 vardı, ona bakabilirsiniz.
Kargo ücreti ile bütçenizin biraz üstüne çıkıyor fakat iyi bir tercih.

Yeni konular

Geri
Yukarı