12.000TL Laptop Önerisi

Bütçe
12000

brkyblclr35

Hectopat
Daha fazla  
1620570219832.png

AAA oyun pek oynamıyorum. Rocket League gibi ağır olmayan oyunların videolarını çekip YouTube'a yükleme yapacağım. Haftada 1 gün Twitch üzerinde yayın yapabilirim ve sadece Hepsiburada üzerinden alışveriş yapabilirim çoklu kart ödeme seçeneği olduğu için. Buraya eklediğim laptopların hepsi 144Hz olması lazım. Eğer değilse bilgilendirme yaparsanız ve 144Hz laptop önerisi yaparsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1015289

AAA oyun pek oynamıyorum. Rocket League gibi ağır olmayan oyunların videolarını çekip YouTube'a yükleme yapacağım. Haftada 1 gün Twitch üzerinde yayın yapabilirim ve sadece Hepsiburada üzerinden alışveriş yapabilirim çoklu kart ödeme seçeneği olduğu için. Buraya eklediğim laptopların hepsi 144Hz olması lazım. Eğer değilse bilgilendirme yaparsanız ve 144Hz laptop önerisi yaparsanız sevinirim.
Acer da fan hızı ayarlamaları gibi olaylar var, ekranı kaliteli.
Hp kullanıcısı olarak omenleri pek sevmiyorum açıkçası.
Ama ikisini de öneriyorum daha önceki konularında da dediğim gibi

Acer'ın kapasitesi ve ekranı daha büyük sizce Acer mı almalıyım?
Bence Acer alın, daha iyi
https://www.epey.com/laptop/game-garaj-tracer-7tn-02.html
Yada bunu alın Kesinlikle hepsinden daha iyi
Msi ile aynı kasayı kullanıyor. Soğutması aşırı iyi.
ama hoparlörü yüksek sesle kullanmaya gelmiyor, patlıyor. Ekranı da bi tık kalite olarak renkler dandik, acere göre.
ama 3060 da göz ardı edilemez. Hem maxq laptop 70 derecenin üstüne nadir çıkacaktır. Gönül kaydırır :D

Geri
Yukarı