12.000TL telefon tavsiyesi

Saway

Decapat
Yer
İstanbul
Merhaba,
12.000 TL bütçem var. Buna uygun olarak en dayanıklı ve uzun ömürlü telefon arıyorum. Benim için en önemli özellikler kamerası, depolaması ve şarjıdır. Ayrıca telefon günlük kullanımda herhangi bir şekilde kasma yapmadan akıcı bir şekilde çalışırsa çok güzel olur. Telefonda oyun oynamıyorum. Genellikle video izlemek, fotoğraf/video çekmek ve sosyal medyada gezinmek için kullanıyorum. Şimdiden teşekkürler. Aklımda "Samsung Galaxy A33 5G" ve "Redmi Note 12s" var şu anlık.

Redmi Note 12 Pro ve A34 5G tavsiye ederim.

Kesinlikle S20 FE. O fiyatta rakibi yok. Kamerası ve işlemcisi amiral gemisi seviyesinde. Ekranı da muazzam. Bataryası ise normal kullanımda 6.5-8 saat arası götürür. Telefonu bizzat ben kullanıyorum ve incelemesi profilimde var. Bakabilirsiniz.

Redmi Note 12 Pro ve A34 5G tavsiye ederim.
Redmi 12 Pro özellik bakımından daha çok hoşuma gitti peki kamerası iyi midir?

Kesinlikle S20 FE. O fiyatta rakibi yok. Kamerası ve işlemcisi amiral gemisi seviyesinde. Ekranı da muazzam. Bataryası ise normal kullanımda 6.5-8 saat arası götürür. Telefonu bizzat ben kullanıyorum ve incelemesi profilimde var. Bakabilirsiniz.
Teşekkürler S20 FE ile Redmi Note 12 Pro arasında kaldım şuan.

Hocam Huawei Nova 10 SE kamera olarak 108mp, o bir seçenek olmaz mı?
Huawei google desteğini kestiğinden dolayı ona yanaşmak istemiyorum pek.

Redmi 12 Pro özellik bakımından daha çok hoşuma gitti peki kamerası iyi midir?

Teşekkürler S20 FE ile Redmi Note 12 Pro arasında kaldım şuan.
Redmi Note 12 Pro, S20 FE'nin yanına bile yaklaşamaz. Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 10 Pro'nun aynısı.

Geri
Yukarı