12-13 bin TL laptop önerisi

Kardeşime laptop alacağız. En fazla 13 bin TL olacak şekilde ödev ve günlük kullanım için laptop önerir misiniz?

Kardeşime laptop alacağız. En fazla 13 bin TL olacak şekilde ödev ve günlük kullanım için laptop önerir misiniz?
1000 TL daha biriktirebilirseniz iyi olur, ürün FREEDOS. Yani işletim sistemini kendiniz yüklemeniz gerekmektedir.

Hocam attığım IdeaPad 1000 TL daha fazla ama daha iyi sistem özellikleri var.

Ideapad hem oyun hem günlük iş içindir.

arkadaşın bütçesine göre seçim sundum.. eğer işlemci gücüdür v.s. bunlara girerseniz fiyat yukarı doğru çıkar.. diğer arkadaşlar da güzel öneriler sundular tercihini yapsın alacak kişi..
Demek istediğim fiyatına göre işlemcisi kötüydü. Benim attığım Ideapad'in özelliklerine kendiniz bakabilirsiniz.

Demek istediğim fiyatına göre işlemcisi kötüydü. Benim attığım Ideapad'in özelliklerine kendiniz bakabilirsiniz.
bakmama gerek 5700u işlemcisi güzel bir işlemci ilk sırada da 5825u sundum işlemci saat hızı olarak da daha hızlı bir işlemci ona bakarsanız..diğer arkdaşta 1235u sundu.. o da güzel işlemci performansı gayet iyi... sonuçta hepsi arkadaşın işini fazlasıyle görür mü görür.. tercih meselesi..

Geri
Yukarı