12-13 bin TL sistem tavsiyesi

sabrikanli

Hectopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel® Core™ i5-11400F (4.40 GHz)
XFX Speedster Radeon RX 6600 XT 8 GB
Gigabyte H510M H Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX
Kingston Fury Beast 16 (8x2) GB 3200 MHz CL16 (16-18-18-36)
Kioxia Exceria NVMe M.2 500 GB
HP x24ih 144 Hz
ID-Cooling SE-214XT
Casper önericeğim aklıma hiç gelmezdi ama attığınız sistem alınabilir duruyor.
Bazı kişiler işlemcinin biraz zayıf kaldığını söylemişti ama sizce işlemci ekran kartına göre iyi bir seviyede mi? Sistemlerden pek anlamadığım için soruyorum kusura bakmayın 😄

Bazı kişiler işlemcinin biraz zayıf kaldığını söylemişti ama sizce işlemci ekran kartına göre iyi bir seviyede mi? Sistemlerden pek anlamadığım için soruyorum kusura bakmayın 😄
Sistemde ekran kartı ve işlemci dışında bütün parçalar muhtemelen çok kötüdür. Ama yapıcak bir şey yok, o fiyata gtx 1650 hazır sistem bulabildim sadece.

Merhabalar, elimde 13 bin TL'ye kadar zorlayabilecek bir bütçem var. Bu bütçe ile ne tür bir sistem tavsiye edebilirsiniz? Ben bulduğum bir sistemin linkini koyuyorum sizce bunu almak mantıklı mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Excalibur size ilk başta ısınma sorunu olmak üzere sürüyle sorun çıkartacaktır. Onun yerine bu sistemi alabilirsiniz. Apacer panter 8x2 ram ile özelleştirin.

Excalibur size ilk başta ısınma sorunu olmak üzere sürüyle sorun çıkartacaktır. Onun yerine bu sistemi alabilirsiniz. Apacer panter 8x2 RAM ile özelleştirin.

Eğer alırsam çıkacak ısınma sorununu çözemez miyim? Birkaç kişiye daha sorduğumda bu kasanın şu anki piyasaya göre fiyatının iyi olduğu söylendi. Yine de sizin de fikirleriniz ve görüşleriniz önemli.

Eğer alırsam çıkacak ısınma sorununu çözemez miyim? Birkaç kişiye daha sorduğumda bu kasanın şu anki piyasaya göre fiyatının iyi olduğu söylendi. Yine de sizin de fikirleriniz ve görüşleriniz önemli.
Excalibur'da olan bileşenler işlemci, ram vs. daha daha iyi tabiki. Excalibur'da çıkabilecek en büyük sorunlar şunlardır.
- Isınma sorunu.
- Ssd hız düşüşü, hızlı sağlık düşmesi.
- Psu sorun çıkartabilir.
Sizin için bunlar önemli değilse Excalibur daha mantıklı bir tercih.

Geri
Yukarı