12-15k sistem önerisi

Bütçe
12-15k
@Emirıw Thermaltake iyidir. Hele o leş Rampage kasayı almaktan 1000 kat daha iyidir.

Kanka neden kimse sevmiyor Rampage'yi anlamadım gavur malımı😀 ayrıca akım korumalı priz alacağım tam techizat Thermaltake parçalara zarar vermez değil mi(parasında değilim tek temennim PSU'nun parçalara zarar vermemesi, özelleştirme kısıtlı bir de. Umarım Thermaltake üzmez beni.

Kendim Xigmatek PSU kullanıyorum 750W +80 Silver, yaklaşık 9 yıllık PSU ve herhangi bir arızası olmadı şimdi Thermaltake ile ne alakası var derseniz Thermaltake Xigmatek PSU'dan biraz daha iyi.

Anladım dostum merakımı giderdiğin içimi rahatlattığın için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Emirıw Çünkü kaliteli ürünler üretmiyorlar. Düşük kalite, ucuz ürünler üretiyorlar. Çoğu ürünü merdivenaltı. Alt segmentte çoğu ürün tasarımı başka markalardan çalıntı. Akım korumalı priz aldınız diye PSU iyi olmuyor maalesef.

Teknoloji şans işi, en kaliteli PSU da bozulabilir. Thermaltake Rampage'den çok daha iyi bir ürün. Korkma PC yanıp kül olacak diye, bir şey olmaz. Patlamaz da, saatli bomba değil bu. Rampage'i önermeme nedenimiz içinde saatli bomba olup geri sayım bittikten sonra evi havaya uçuracak olması değil, kalitesiz ve merdivenaltı ürün olması.

Ayrıca ''gavur malı mı'' söyleminiz inanılmaz derecede saçma ve alakasız. Thermaltake Türk malı mı sizce? Bir de ''knk'' diye hitap etmezsen sevinirim.

Öncelikle @Jesus Wicked arkadaşımızın attığı sistem kötü değil fakat 10/10 da değil. SSD ve PSU eh işte denebilecek seviyede. Size önerim eğer olur derseniz ekran kartını ikinci elden RX 6600 XT gibi bir kartı 4000 TL'ye alabilirsiniz. Geri kalan bileşenleri de sıfır alın, 12-13 bin lira civarına toplarsınız daha güçlü ve daha kaliteli olur.

Hocam bu öneriniz valorantta kaç fps verir

Yeni konular

Geri
Yukarı