12.500 TL’ye Monitör Dahil Oyun Bilgisayarı Toplama

Eki Görüntüle 380169
Aynı sistemi bende kendime toplayacağım monitör olarak ise ; 2400 tl'ye
Msi Optix MPG27C 27'' Led Monitör - Vatan Bilgisayar

bunu düşünebilirsin totalde verdiğin bütçeyi 500 tl aşıyor fakat kasada kişiselleştirme yapabilirsin yada parçaları fiyat olarak daha uygun bir yerlerden bularak bütçene göre ayarlayabilirsin.
Hocam başkaları ne der bilmem fakat ben kendim tecrübeledim darboğaz yaşanabiliyor aynı fiyattaki R7 2700X daha iyi olacaktır bence.

Hocam başkaları ne der bilmem fakat ben kendim tecrübeledim darboğaz yaşanabiliyor aynı fiyattaki R7 2700X daha iyi olacaktır bence.
Nasıl yani siz kullanıyorsunuz ve darboğaz mı yapıyor?
Hangi oyunlarda hangi çözünürlükte biraz daha fazla bilgi verirseniz sevinirim.Ben render vs uğraşmayacağım için sadece oyun performansı olarak i5 9600k'yı 2700x'den daha iyi buluyorum o yüzden tercihimi intelden yana kullanmak istiyordum

Nasıl yani siz kullanıyorsunuz ve darboğaz mı yapıyor?
Hangi oyunlarda hangi çözünürlükte biraz daha fazla bilgi verirseniz sevinirim.Ben render vs uğraşmayacağım için sadece oyun performansı olarak i5 9600k'yı 2700x'den daha iyi buluyorum o yüzden tercihimi intelden yana kullanmak istiyordum
Şu anda İntel kullanmaktayım fakat daha önce 2060 bile değil 1070 ile Rainbow Six Siege ve BF 1 oyunlarında darboğaz yaşadım. 2060 çok daha performanslı bir kart 1070'e göre. Aklınızda bulunsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı