Çözüldü 12.6 güncellemesinden sonra LoL açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

267345

Hectopat
Yer
hatay
Ekran kartı
X1650
İşlemci
E2180
12.6 güncellemesinden sonra oyun yükleme ekranında en fazla %98'lere çıkıp sonra bir süre donarak hata vermeden kapanıyor. Eğitim modunu falan bile bir ihtimal denedim belki açılır diye ve tam onarım da yaptım fakat değişen bir şey yok. Aynı sorunu yaşayan başkası var mı?

12.6 güncellemesinden sonra oyun yükleme ekranında en fazla %98'lere çıkıp sonra bir süre donarak hata vermeden kapanıyor. Eğitim modunu falan bile bir ihtimal denedim belki açılır diye ve tam onarım da yaptım fakat değişen bir şey yok. Aynı sorunu yaşayan başkası var mı?

Ekran kartı driverini güncelle. Bende de oldu, dün güncelleyince açıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı driverini güncelle. Bende de oldu, dün güncelleyince açıldı.

Kart zaten en güncel sürüm çünkü 20 yıldır güncelleme almıyor. Hextech onarım şeyini de denedim ve şu an 10 GB indirme yapıyor. Umarım düzelir. Güncellemeden sonra her halde LoL de desteklememeye başladı bu kartı. :d

Kart zaten en güncel sürüm çünkü 20 yıldır güncelleme almıyor. Hextech onarım şeyini de denedim ve şu an 10 GB indirme yapıyor. Umarım düzelir. Güncellemeden sonra her halde LoL de desteklememeye başladı bu kartı. :d

Dostum benim ekran kartım Intel i3 G41 Express chipset LoL'de 30 FPS şu an dereceli giremiyorum pek. D şu an aram.

Yeni konular

Geri
Yukarı