Çözüldü LoL Windows 10 güncellemesinden sonra açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Merhabalar. LoL oyununa dün gelen Windows 10 güncellemesinden beri giremiyorum. Bilmiyorum sizde de oldu mu fakat bende "bellek konumuna geçersiz erişim" diyerek hata veriyor ve açılmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Screenshot_1.png

Çözüm
Düzeldi mi? Hocam. 1-2 gündür sizin için araştırıyorum ama bulamadım. Kuzenimdede aynı sorun var.

Evet Riot'erlar sağ olsun ki düzeldi.

Çözümü şöyle,

D:/Riot Games/Riot Client dosyasını siliyoruz. (Sizinki neredeyse ona göre yapın. Benimki D diskinde olduğu için D üzerinden örnek veriyorum.)

Sonra, LoL sitesine gelip setup dosyasını indiriyoruz. Ardından setup kurulumunda, LoL oyunumuzun kurulu olduğu yere kuruyoruz. (Üstüne kuruyoruz yani)

Böylece çözülüyor.
Düzeldi mi? Hocam. 1-2 gündür sizin için araştırıyorum ama bulamadım. Kuzenimdede aynı sorun var.

Evet Riot'erlar sağ olsun ki düzeldi.

Çözümü şöyle,

D:/Riot Games/Riot Client dosyasını siliyoruz. (Sizinki neredeyse ona göre yapın. Benimki D diskinde olduğu için D üzerinden örnek veriyorum.)

Sonra, LoL sitesine gelip setup dosyasını indiriyoruz. Ardından setup kurulumunda, LoL oyunumuzun kurulu olduğu yere kuruyoruz. (Üstüne kuruyoruz yani)

Böylece çözülüyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı