12 ay aylık 750 TL taksitli PC toplama

thisfrantic

Centipat
Arkadaşlar merhabalar. İtopya üzerinden aşağıdaki fotoğraftaki sistemi topladım ve toplam 8.292 TL tuttu. 12 ay taksitle satın alacağım ve bu şekilde toplam fiyatı 9.244 aylık taksidi 770 TL'ye denk geliyor. 12 ay taksit ile bu sistemden daha iyisini kurma imkanım var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Screenshot_2020-12-28 Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası ITOPYA.png

Screenshot_2020-12-28 EFE UYGAÇ-STAR ASUS ROG STRIX RTX 2060 OC EVO 6GB AMD Ryzen 5 3600 16GB ...png

Arkadaşlar merhabalar. İtopya üzerinden aşağıdaki fotoğraftaki sistemi topladım ve toplam 8.292 TL tuttu. 12 ay taksitle satın alacağım ve bu şekilde toplam fiyatı 9.244 aylık taksidi 770 TL'ye denk geliyor. 12 ay taksit ile bu sistemden daha iyisini kurma imkanım var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 805396

Eki Görüntüle 805397

Bence güzel. Bu bütçe için iyidir. İşlemci 10400F yapılabiliyorsa daha ucuz olur yapılamıyorsa yine de iyidir.

Bence güzel. Bu bütçe için iyidir. İşlemci 10400F yapılabiliyorsa daha ucuz olur yapılamıyorsa yine de iyidir.

Bu sistem hazır sistem üzerinde; SSD, kasa, anakart ve RAM oynaması yaptım. Intel'e çevirilmiyor maalesef.

Attığınız sistem güzel ancak hazır sistem zorunlu mu?

Hayır, hazır sistem zorunlu değil. Bu sistemin iyi olduğunu düşündüğüm için yaptım. 12 taksit ile alabileceğim başka bir yer bulamadım açıkçası. Yardımcı olma imkanınız varsa çok memnun olurum.

1000 TL faiz...
Bence taksitli nakit avans veya başka bir siteden faizsiz şekilde alınabiliyorsa daha iyi olabilir.

Aradım ancak bulamadım. Yardımcı olma imkanınız var ise çok memnun olurum.

Bu sistem hazır sistem üzerinde SSD kasa anakart ve RAM oynaması yaptım Intel'e çevirilmiyor maalesef.

Hayır hazır sistem zorunlu değil. Bu sistemin iyi olduğunu düşündüğüm için yaptım. 12 taksit ile alabileceğim başka bir yer bulamadım açıkçası. Yardımcı olma imkanınız varsa çok memnun olurum.

Bakın parçalara bir lafım yok gayet iyi ancak taksitli fiyatında çok faiz var.

Bakın parçalara bir lafım yok gayet iyi ancak taksitli fiyatında çok faiz var.

Tersleme amacında söylemedim. Öyle anlaşıldıysa çok özür dilerim. Haklısınız bir hayli faiz biniyor. Yapı Kredi'den taksitli avans için 8300 TL girdiğimde %1.59 faizle 12 ayda 9365 TL tutuyor. Aynı şeye denk geliyor yani. Vadeyi düşük tutan PC toplama siteleri var mı bildiğiniz?

Eğer kendim toplayabilirim dersen Akakçe gibi siteler üzerinden araştır. Bende yakında aynı şekilde 12 ay taksitli sistem toplayacağım, yoruyor insanı ama şöyle söyleyeyim peşin fiyatı ile taksitli fiyat arasında 150₺ falan fark var. Kasa+monitör 9000 civarında tutuyor. Fiyatlar bu ara halay çeker gibi olduğu için sürekli takip etmen lazım. Ben 2 haftadır takip ediyorum neredeyse anca her şeyi kararlaştırdım öyle deyim :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı