12 ay taahhütlü ISS önerisi

Xoenna

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
BT Takım Lideri - Gömülü Sistem Mühendisi - Yazılım Mühendisi
Merhaba,
TurkNet ve Netspeed illetinden bıktığım için yeni bir ISS arıyorum.
Altyapım 100Mbps fiber, binada cihaz var oradan CAT6 ile dağıtılıyor dairelere. Standart TOKİ işi yani.
Sıkıntı şu ki aynı altyapı ve aynı bilgisayar olmasına rağmen TurkNet 32 ping verirken, Netspeed 22 ping veriyordu. Bu konuda TurkNet ile iletişime geçince yardımcı olmadıklarını ve suçu diğer firmalara atmaktan başka bir şey yapmadıklarını anladım.
Taahhütlü olmadıktan sonra adamlar size istedikleri gibi davranıyor. Kendi memleketimde Kablonet kullanırken hiçbir zaman böyle yaklaşmayıp gelip kendiler incelemişti fakat bulunduğum yerde Kablonet altyapısı olmadığı için el mecbur başka bir ISS gerekiyor.
Var mı? Böyle 12 ay taahhütlü, servis ve desteği iyi olan?
Elazığ merkezde yaşıyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
TurkNet ve Netspeed illetinden bıktığım için yeni bir ISS arıyorum.
Altyapım 100Mbps fiber, binada cihaz var oradan CAT6 ile dağıtılıyor dairelere. Standart TOKİ işi yani.
Sıkıntı şu ki aynı altyapı ve aynı bilgisayar olmasına rağmen TurkNet 32 ping verirken, Netspeed 22 ping veriyordu. Bu konuda TurkNet ile iletişime geçince yardımcı olmadıklarını ve suçu diğer firmalara atmaktan başka bir şey yapmadıklarını anladım.
Taahhütlü olmadıktan sonra adamlar size istedikleri gibi davranıyor. Kendi memleketimde Kablonet kullanırken hiçbir zaman böyle yaklaşmayıp gelip kendiler incelemişti fakat bulunduğum yerde Kablonet altyapısı olmadığı için el mecbur başka bir ISS gerekiyor.
Var mı? Böyle 12 ay taahhütlü, servis ve desteği iyi olan?
Elazığ merkezde yaşıyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Taahhüt sadece Telekom'da var diye biliyorum.
Fiyatı biraz pahalı olabilir.

Hocam bende Çaydaçıra Mahallesi toki konutlarında ikamet ediyorum. :) 1 Yıldır Vodafone Fiber kullanıyorum 100Mbps Download, 7,80Mbps Upload hızı alıyorum şuanda. 12 Ay tahhüt imzaladım aylık 128 TL ödüyorum. Evime bağlantı yapmaya gelen ekibe sordum Elazığ'ın internet altyapısı tamamıyla Turk Telekom'a aitmiş şuanda.

Taahhüt sadece Telekom'da var diye biliyorum.
Fiyatı biraz pahalı olabilir.
evet onun fiyatları tuzlu.
Hocam bende Çaydaçıra Mahallesi toki konutlarında ikamet ediyorum. :) 1 Yıldır Vodafone Fiber kullanıyorum 100Mbps Download, 7,80Mbps Upload hızı alıyorum şuanda. 12 Ay tahhüt imzaladım aylık 128 TL ödüyorum. Evime bağlantı yapmaya gelen ekibe sordum Elazığ'ın internet altyapısı tamamıyla Turk Telekom'a aitmiş şuanda.
Bende aynı şekilde hocam. Afet konutları b1 tokilerdeyim. Türk telekoma ait ama şöyle poyraz net gibi servis sağlayıcıları vs var ya ondan dolayı dedim belki vardır. Sizlerde testlerde vs kaç ping çıkıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı