12 aylık Gamepass nasıl alınır?

fatihmercury

Hectopat
Selamlar şu an 29.90 liralık Gamepass for PC sürümünü kullanıyorum, ama bu fiyattan ya da daha uygun bir fiyattan 12 aylık bir ödeme planı ile kullanmak istiyorum. İleri de zam gelme ihtimaline karşı yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar şu an 29.90 liralık Gamepass for PC sürümünü kullanıyorum, ama bu fiyattan ya da daha uygun bir fiyattan 12 aylık bir ödeme planı ile kullanmak istiyorum. İleri de zam gelme ihtimaline karşı yardımcı olursanız sevinirim.
14.99TL'den 29.99'a yeni yükseldi zaten. Aylık alabilirsiniz sadece. Yıllık yok.

Microsoft müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsiniz.

Öyle bir satış yok. Yanlış bilgilendirme.
Yanlış bilgilendirme.
Game Pass PC alacağım zaman kartta sorun olmuştu ve Microsoft müşteri hizmetlerini aradığımda 3 aylık Game Pass Ultimate’i PC sürümünden daha ucuza almıştım.
Kendini Microsoft müşteri hizmetleri sanan arkadaş ne yaşıyorsun?

Yanlış bilgilendirme.
Game Pass PC alacağım zaman kartta sorun olmuştu ve Microsoft müşteri hizmetlerini aradığımda 3 aylık Game Pass Ultimate’i PC sürümünden daha ucuza almıştım.
Kendini Microsoft müşteri hizmetleri sanan arkadaş ne yaşıyorsun?
3 aylık gamepass ultimate xbox konsolu da kapsıyor, bir ara kampanyadaydı sadece. Bilmediğiniz konularda yorum yapmayın. PC gamepass 12 aylık satışı yok.
Konsol için olanını bile kaldırdı Microsoft. Aylık aboneliğe geçti. İlk ay zaten 5TL tabi hepsinden ucuz olur.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-11-07 001922.png
    Ekran görüntüsü 2020-11-07 001922.png
    54 KB · Görüntüleme: 108
3 Aylık Gamepass Ultimate Xbox konsolu da kapsıyor, bir ara kampanyadaydı sadece. Bilmediğiniz konularda yorum yapmayın. PC Gamepass 12 aylık satışı yok.
Konsol için olanını bile kaldırdı Microsoft. Aylık aboneliğe geçti. İlk ay zaten 5TL tabii hepsinden ucuz olur.

Evet site üzerinde satışı yok ancak Xbox müşteri hizmetlerini aradığınızda 1 aylık fiyat üstünden sizin istediğiniz ay kadar işlem yapabiliyorlar. Geçen yıl 15.99'a satıldığında 15 aylık işlem yaptırmıştım, oradan biliyorum😉

Evet site üzerinde satışı yok ancak Xbox müşteri hizmetlerini aradığınızda 1 aylık fiyat üstünden sizin istediğiniz ay kadar işlem yapabiliyorlar. Geçen yıl 15.99'a satıldığında 15 aylık işlem yaptırmıştım, oradan biliyorum😉
Geçen yıl diyorsunuz. 😀. Haziran ayında Microsoft 12 aylık paketlerin satışını durdurdu. Sessiz sedasız. Üç ve Altı aylık paketler vardı. O da konsol için. Şimdi aylık yinelenebilir ödeme yöntemi ile devam ediyor. Müşteri hizmetlerine satışını verdiği paketi, satacak olsa her yerden satar.

Yeni konular

Geri
Yukarı