12 bin dolar sıfır motosiklet önerisi

Mt 09 sp bence güzel bir motor, 1000rr veya BMW S1000rr alabilirsin, ama eğer ki o kadar güç istemiyorsan mt 07 alabilirsin

Belli ki kafana koymuşsun zaten alacaksın neden soruyorsun ki? Amerika’da 250cc motosiklet var ayrıca yok demişsin ama daha önce yaşadım ben de bir süre.
Yahu soruyu okumadan şuraya mesaj atmayın. Sorduğum şeyin ne olduğunun farkında mısın ki niye soruyorsun ki diyorsun. MT 09 Alternatifi sordum ben alayım mı uygun mu demedim. 250 cc çok ama çok az var markaların sitesine girersen de görürsün 300 cc en düşük sokak motorları. Kaldı ki konunun 250cc 300cc ile de alakası yok nasıl bir mantığınız var anlamıyorum. Şuraya adam gibi cevap yazacak birisi yok mu yahu.

Mt 09 sp bence güzel bir motor, 1000rr veya BMW S1000rr alabilirsin, ama eğer ki o kadar güç istemiyorsan mt 07 alabilirsin
1000lik özellikle super sport istemiyorum mt 07 de de elektronik destekler yok. Yoksa R7 ye de bakmıştım. 09 SP alternatifi var mı diye merak ediyorum ben.

Yok kanka 250 cc motor yok amerikada herkes binliklerle başlıyor 300cc en az avrupada da 09 sp alan çok başlangıç motoru olarak araştırabilirsin 2022 09 sp çok güvenli bir motosiklet wheelie control traction control brake control engine power modes falan var.

İlk defa değil motosiklet kullanmayı biliyorum kefeni vasiyeti sormadım alternatif sordum.

Patlamam kardeşim patlamam.

Akıl mantık var 80 ccye alışmışsın sadece 80 ile başlamışsın o yüzden onun üstü sana çok güçlü geliyor 80liğin gazına alıştığın için. 600lükle başlayana da 1000lik çok gelir. Ama 300lük az gelir. Mantık var...
Ayrıca mt 09 spnin sürüş modları ile gaz tepkisi ayarlanıyor çok sistemi var ride by wire ve 6 axis imu olduğu için
Ozaman 09 SP öneririm.

Yok kanka 250 CC motor yok Amerika'da herkes binliklerle başlıyor 300CC en az Avrupa'da da 09 sp alan çok başlangıç motoru olarak araştırabilirsin 2022 09 sp çok güvenli bir motosiklet wheelie Control traction Control brake Control Engine Power modes falan var.

İlk defa değil motosiklet kullanmayı biliyorum kefeni vasiyeti sormadım alternatif sordum.

Patlamam kardeşim patlamam.

Akıl mantık var 80 CC'ye alışmışsın sadece 80 ile başlamışsın o yüzden onun üstü sana çok güçlü geliyor 80liğin gazına alıştığın için. 600lükle başlayana da 1000'lik çok gelir. Ama 300'lük az gelir. Mantık var...
Ayrıca mt 09 spnin sürüş modları ile gaz tepkisi ayarlanıyor çok sistemi var ride by wire ve 6 axis imu olduğu için.

Hocam siz de beni iyice ezdiniz teşekkürler. Sen Amerika'ya göre baz al söylediklerimi. Vergi diliminden dolayı bize 250CC olarak geldiğini Avrupa piyasasına 300CC olarak sürüldüğünü biliyorum zaten. R6 kırlangıç kasa - MT07-MT25 - R25 eski ve yeni kasa - tmax 530 - XMAX400 gibi Yamaha grubunun araçlarının tadına bakmış yakından incelemiş biri olarak motosikletin ne oldugunu biliyorum. Konunun gereksiz yerlere de sürülmesini istemeyerek, GSX-S 1000 veya 890 duke tercih edilebilir. İmkan varsa gsx-s1000'den yana kullanırdım şansımı.

Hocam siz de beni iyice ezdiniz teşekkürler. Sen Amerika'ya göre baz al söylediklerimi. Vergi diliminden dolayı bize 250CC olarak geldiğini Avrupa piyasasına 300CC olarak sürüldüğünü biliyorum zaten. R6 kırlangıç kasa - MT07-MT25 - R25 eski ve yeni kasa - tmax 530 - XMAX400 gibi Yamaha grubunun araçlarının tadına bakmış yakından incelemiş biri olarak motosikletin ne oldugunu biliyorum. Konunun gereksiz yerlere de sürülmesini istemeyerek, GSX-S 1000 veya 890 duke tercih edilebilir. İmkan varsa gsx-s1000'den yana kullanırdım şansımı.
GSX S1000 e bakacağım teşekkür ederim

Mt-09 alternatifi Cb1000r öneririm naked tarzı çok ciğerli güzel motor, Husqvarna Nuda olabilir çok seksi bir motor kesinlikle bakmalısın, Mt-09 sp de çok iyi bir tercih ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı