12 bin TL civarı telefon önerisi

Paradox_xeno

Hectopat
Yaklaşık 12K bütçem var. Babamı zorlasam 15'e yaklaşabilirm sanırım. Sizce sıfır Android telefon mu yoksa 2.el iPhone mu? iPhone olarak zorlayabilirsem 12 mini, zorlayamazsam 11 almayı düşünüyorum. Ya da baktım iPhone alamıyorum gidip Redmi Note 12 Pro çıkınca alırım. Oyun olarak takılmalık Genshin filan oynarım. Daha çok sosyal medya ve dizi film takılırım. Fotoğraf ve video ayda yılda bir çekerim. Uzun ömürlü olması iyi olur. Batarya da günü kurtarsın yeter.

Yaklaşık 12K bütçem var. Babamı zorlasam 15'e yaklaşabilirm sanırım. Sizce sıfır Android telefon mu yoksa 2.el iPhone mu? iPhone olarak zorlayabilirsem 12 mini, zorlayamazsam 11 almayı düşünüyorum. Ya da baktım iPhone alamıyorum gidip Redmi Note 12 Pro çıkınca alırım. Oyun olarak takılmalık genshin filan oynarım. Daha çok sosyal medya ve dizi film takılırım. Fotoğraf ve video ayda yılda bir çekerim. Uzun ömürlü olması iyi olur. Batarya da günü kurtarsın yeter.

İkinci el iPhone 11 Pro almanı tavsiye ederim.

Yaklaşık 12K bütçem var. Babamı zorlasam 15'e yaklaşabilirm sanırım. Sizce sıfır Android telefon mu yoksa 2.el iPhone mu? iPhone olarak zorlayabilirsem 12 mini, zorlayamazsam 11 almayı düşünüyorum. Ya da baktım iPhone alamıyorum gidip Redmi Note 12 Pro çıkınca alırım. Oyun olarak takılmalık Genshin filan oynarım. Daha çok sosyal medya ve dizi film takılırım. Fotoğraf ve video ayda yılda bir çekerim. Uzun ömürlü olması iyi olur. Batarya da günü kurtarsın yeter.
•iPhone 12 mini
•iPhone 11 Pro-Max.
Belki 12'de bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı