12 bin TL ekran kartı tavsiyesi

AMD 6500XT kullanmıştım fakat driver sorunları arada baş ağrıtıyordu o yüzden NVIDIA daha cazib geliyor yaklaşık 6 ay 3060 kullandım coil whine olunca iade ettim driverlerde 1 kere bile sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.

Driver sorunları eskisi kadar can sıkmıyor şahsen benim 6650XT 1 yıldır kullanıyorum henüz sorun yaşamadım.

Driver sorunları eskisi kadar can sıkmıyor şahsen benim 6650XT 1 yıldır kullanıyorum henüz sorun yaşamadım.
Performans olarak daha iyi fakat hafiften önyargım var amd kartlara o yüzden galiba nvidia alacağım yinede dediğiniz amd kartların performanslarını ve kullanıcı yorumlarını inceleyip karar vereceğim.

Performans olarak daha iyi fakat hafiften ön yargım var AMD kartlara o yüzden galiba NVIDIA alacağım yine de dediğiniz AMD kartların performanslarını ve kullanıcı yorumlarını inceleyip karar vereceğim.

Sizin kararınız yine de iyi bir seçim yapmış olursunuz 4060 alarak hem ray traycing hem de DLSS 3.0 nimetlerinden yararlanırsınız hem de başınız hiç ağrımaz.

6750 XT veya 4060 olabilir. İkisi arasından 4060'ı tercih ederim.
6750XT alınmaz. RX 6800 gücü tüketiyor kart. Ben olsam almam. Ayrıca 6700XT ile arasında çok aman tanrım demelik bir fark yok. 6700XT daha iyi. Ama illa Nvidia diyorsanız da azıcık bütçeyi aşıp 4060ti alın. Bütçeyi aşmak istemem diyorsanız 4060 alın. Ama ben olsam o kartı almam. Sırf DLSS 3 var diye o karta o kadar para baymak mantık dışı. Onun yerine 3060ti var bal gibi de kart. 6700XT bu bütçede her türlü S tier karttır 2K oyunculuk olsun fiyatını çok hak eden bir kart. Aksini iddia eden etmesin o kadar.

Geri
Yukarı