12 Bin TL Gaming Laptop seçimi

• Konuyu başlatan YxD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
12.000

YxD

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
Oyun laptopu almak istiyorum ancak kararsızlık ve yeterince bilgim yok. Ufak araştırmalarım sonucu MSI ASUS Monster üçlüsünde kararsız kaldım olumsuz yönlerini şöyle okudum.
MSI Türkiye yetkili servisinde ciddi problem olduğu.
Monster kasa yapısının plastikliğiyle aşırı basit duruşu.
Arkadaşlar sizden istediğim tercihimi nasıl yapmam gerek? Uzun vade kullanışlı sağlam laptop almak istiyorum. Bütçem 12.000 TL değerli yorumlarınızı bana zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim.

@Dark Lord of the Sith
Aklın yolu bir. 😁

Merhaba.
Oyun laptopu almak istiyorum ancak kararsızlık ve yeterince bilgim yok. Ufak araştırmalarım sonucu MSI ASUS Monster üçlüsünde kararsız kaldım olumsuz yönlerini şöyle okudum.
MSI Türkiye yetkili servisinde ciddi problem olduğu.
Monster kasa yapısının plastikliğiyle aşırı basit duruşu.
Arkadaşlar sizden istediğim tercihimi nasıl yapmam gerek? Uzun vade kullanışlı sağlam laptop almak istiyorum. Bütçem 12.000 TL değerli yorumlarınızı bana zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim.
Monster markasını kötülemek gibi bir amacım yok ama tanıdıklarımda Monster laptopu olanların genellikle ısınma problemi var. Tabi modelden modele değişir.

ASUS'un ülkedeki servis hizmeti bana göre genel olarak iyi. Ayriyeten 12 bin TL ile RTX2060'lı bir laptop alacağınıza üzerine 2 bin TL daha koyup RTX 3060 içeren bir laptop almak çok daha mantıklı:

Ürünün en büyük eksiği tek slot RAM ile gelmesi. Kısa sürede (2 ay güzel bir süre.) RAM upgrade'i gerekebilir. (DUAL channel AMD için önemli.)

Bütçeyi aşamıyorsanız arkadaşlar önerileri yaparlar. :)

Geri
Yukarı