12 bin TL Hazır sistem önerisi

Bütçem 12 bin TL belki birazcık daha üstüne çıkabilirim.
Genel olarak bu fiyatlara benim gördüğüm, RX6600 toplanıyor. Aslında sürücü sıkıntılarından dolayı üzerine biraz daha para koyup 3060 almak daha iyi olur diye düşünüyordum fakat RX6600'ün işimi göreceğini düşünüyorum.

Bilindik sitelerden baktığım zaman bunları buldum sizce hangisi daha iyi ya da önerebileceğiniz başka bir sistem var mı?

Bir de Vatan'dan bunu buldum ama tıklayınca stoktaki mağazalar gözükmüyor. Niye böyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de ayni fiyata bilgisayar bakiyorum attigin sistemler gayet iyi, gaming 6600 modelini dusunuyorum sadece aklimi karistiran bi mevzu var, rx6600 ile pci4.0 destekli bi anakart kullanimi daha stabil caliscagi yonunde bi duyum aldim konunun detayini bilen varsa bi bilgilendirse super olur.

Bütçem 12 bin TL belki birazcık daha üstüne çıkabilirim.
Genel olarak bu fiyatlara benim gördüğüm, RX6600 toplanıyor. Aslında sürücü sıkıntılarından dolayı üzerine biraz daha para koyup 3060 almak daha iyi olur diye düşünüyordum fakat RX6600'ün işimi göreceğini düşünüyorum.

Bilindik sitelerden baktığım zaman bunları buldum sizce hangisi daha iyi ya da önerebileceğiniz başka bir sistem var mı?

Bir de Vatan'dan bunu buldum ama tıklayınca stoktaki mağazalar gözükmüyor. Niye böyle?

AMD ekran kartı istiyorsan bu GAMING-6600 / AMD Ryzen 5 5500 / ASUS Radeon DUAL RX 6600 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

NVIDIA olsun diyorsan bu Gain V1 Oyun Bilgisayarı- GeForce RTX 3060 – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri (bu sistemdeki güç kaynağını pek tavsiye etmem sadece.) Diğerlerine bakma bile.

Geri
Yukarı