12 bin TL laptop önerisi

Bütçe
12000

Beratyazar

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 11 12 bin lira arası bir bütçem var. Fortnite CS:GO vesaire gibi iyi oyunları açan bir laptop önerisi olan var mı? Varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Aklımda Monster notebook vardı ama arkadaşım alma dedi.

Buna bakabilirsin.

Hocam başka öneriniz var mi? Bu modelin oyunlarda düşük FPS verdiğini gördüm arkadaşlarım kendilerine 2 adet laptop aldılar, bir tanesi buydu 1 tanesi de Monster 16.7 ikisi de 16 GB RAM ile oynuyorlardi GTA5. Lenovo Very high ayarlarda 80 FPS Monster 100-110 arası gidip geliyordu en düşük 80'i gördü.
Evet Monster almayı düşünmüyorum fakat sebebi nedir ve önerileriniz var mı?

Not: İki PC'nin içinde de sadece Discord ve GTA 5 vardı.

Hocam başka öneriniz var mi? Bu modelin oyunlarda düşük FPS verdiğini gördüm arkadaşlarım kendilerine 2 adet laptop aldılar, bir tanesi buydu 1 tanesi de Monster 16.7 ikisi de 16 GB RAM ile oynuyorlardi GTA5. Lenovo Very high ayarlarda 80 FPS Monster 100-110 arası gidip geliyordu en düşük 80'i gördü.
Evet Monster almayı düşünmüyorum fakat sebebi nedir ve önerileriniz var mı?

Not: İki PC'nin içinde de sadece Discord ve GTA 5 vardı.

Bütçe artırmadan bu bütçede daha iyi bir laptop bulamazsın ikinci el almadığın sürece.
Oyun performansı böyle normalde Maximum da:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçe artırmadan bu bütçede daha iyi bir laptop bulamazsın ikinci el almadığın sürece.
Oyun performansı böyle normalde Maximum da:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam hp laptoplarin soğutması nasıl peki? 13k max. Bütçem
Hocam hp laptoplarin soğutması nasıl peki? 13k max. Bütçem
Acer almakta istemiyorum çünkü en ufak programda fan sesi zirve yapıyor

Hocam HP laptoplarin soğutması nasıl peki? 13K Max. Bütçem

Acer almakta istemiyorum çünkü en ufak programda fan sesi zirve yapıyor

Soğutması güzeldir alternatif olarak bunlar var.
60Hz sorun değilse bunlar model güzel:
Daha iyi ekran kartı isteniyorsa buna bakılabilir:

Soğutması güzeldir alternatif olarak bunlar var.
60Hz sorun değilse bunlar model güzel:
Daha iyi ekran kartı isteniyorsa buna bakılabilir:
Çok teşekkür ederim. Son olarak o hp bilgisayara hangi ram uyumlu tam olarak. 4x2 takılı çünkü, 8x2 yapabilirim

Geri
Yukarı