Manor Lords halk neden memnun olmuyor?

atakanatlgn

Decapat
O kadar yakacak odun ve yemek varken hala soğuktan ve yemek kıtlığından şikayetçiler. Baktım evlere yakacak odun gitmiyor onun için daha fazla mı öküz almam lazım?
Ve nasıl Silah ve kalkan üreticem?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-26 222906.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-26 222906.png
    3,1 MB · Görüntüleme: 151
O kadar yakacak odun ve yemek varken hala soğuktan ve yemek kıtlığından şikayetçiler. Baktım evlere yakacak odun gitmiyor onun için daha fazla mı öküz almam lazım?
Kanki silah ve kalkan üretmek için evleri biraz daha uzunlamasına yap arka bahçesine bir şeyler ekip biçme veya craftlama seçenekleri çıkıyor bina 1. Seviyede keçi, havuç ve tavuk yumurtası koyabiliyorsun arka bahçeye 2. Seviyeye getirince demirci ve ahşap atölyesi gibi şeyler açılıyor onlardan kılıç kalkan mızrak v.s üretiyorsun. İnsanların üşüme problemine gelirsek daha fazla pazar alanı açman gerekiyor galiba yada buga giriyor benim köyde 8 tane var öyle gitmiyorlar o kadar ev var yakacak var, öküz almana gerek yok herhalde açlık konusunu çok sıkıntı o kadar Ekim yapıyorum kasabaya yetmiyor birde işte insanlar eğer koyduysan yüksek vergiden hep şikayetçi oluyorlar birde yetersiz yemek yakacak v.s

Birde daha fazla ev yap

Dostum ayrıca bende yeni keşfettim yaptığın evlerin arka bahçesini yapabildiğin kadar büyük yapıp oraya havuç ek fena bir şekilde açlığı çözüyor

Son düzenleme:
Ticaret yapın abi kereste yapın satın yiyecek vs alın
Memnuniyet önceki ve şimdi olmak üzere 2'ye ayrılıyor öncekilerde etkiliyor 1 yıl kötü geçirdiysen her şey olmasına rağmen 1 sene sürebiliyor toparlanması.

Ticaret yapın abi kereste yapın satın yiyecek vs alın
Memnuniyet önceki ve şimdi olmak üzere 2'ye ayrılıyor öncekilerde etkiliyor 1 yıl kötü geçirdiysen her şey olmasına rağmen 1 sene sürebiliyor toparlanması.
Benim 2 köyüm vardı ikisi açlıktan kıvranıyordu memnuniyet epey bir azdı uzun yıllar böyle geçti en son çözümü bahçelerin arkasını geniş yapıp oraya havuç dikmekle buldum ve baya bir işe yaradı ayrıca bölgenin verimliliklerinden yararlanmak gerek özellikle kil ve demir madenleri. Şuan 3 bölgem var 3'ü de %80 altına geçmiyor ve bölgesel zenginlikte 5k civarı

kanka bende de öyle ya yemek var bir sürü ama yakacak var ama soğuk diyorlar memnuniyeti düşürüyorlar.

Hocam bu soğuk sorunu büyük ihtimal bug, her yeni oyun başlattığımda saçma sapan bir bug oluyor, avcının av yapacağı yeri belirlememe rağmen saçma sapan yerlerde av arayıp bulamaması, 10 tane ahır yapmama rağmen 2 ineğin kazık hatası vermesi gibi tonlarca hata var hep bi sorun var, şu an yeni oyunumda ben de soğuk sorunu yaşıyorum, 28 ev ve 26 aile var fakat 7 aile soğuktan şikayetçi, inatla evlere yerleşmiyorlar 7 ev öyle boş duruyor

Hocam bu soğuk sorunu büyük ihtimal bug, her yeni oyun başlattığımda saçma sapan bir bug oluyor, avcının av yapacağı yeri belirlememe rağmen saçma sapan yerlerde av arayıp bulamaması, 10 tane ahır yapmama rağmen 2 ineğin kazık hatası vermesi gibi tonlarca hata var hep bi sorun var, şu an yeni oyunumda ben de soğuk sorunu yaşıyorum, 28 ev ve 26 aile var fakat 7 aile soğuktan şikayetçi, inatla evlere yerleşmiyorlar 7 ev öyle boş duruyor
Umarım çözülüyor dostum daha çok yolu var oyunun

Geri
Yukarı