12 bin TL oyun için laptop önerisi

Pubg mobile falan oynayacaksanız bulursunuz da diğer türlü hayalini kurmakla yetinirsiniz. Bütçeyi genişletip 2. el bakın derim.

Bu bütçede alacağınız laptop açacağı oyunlar kısıtlı olur

Selam,

Bunu önerebilirim ancak bütçenizi aşıyor şu an bu piyasa da 12k bütçeye oyun oynayabileceğiniz bir laptop yok piyasada ki en uygun bulabileceğiniz sıfır oyun oynayabileceğiniz laptopu da aşağıya bırakıyorum.

Oyun için laptop alınmaz ama mobilte önemliyse mecbur laptop alırsın evde kullanım amacıyla laptop önermem.
Bu fiyata da oyun için bişey bulamazsın en fazla volarant'' 30-50 fps oynatacak bişeyler var.
2. El laptop veya Masaüstü sistemlere bak sarı siteden falan.
Sarı site diye sahibindeni kısaltıyordum ben adamlar sarısite diye web sayfası kurmuş yanlış anlaşılma olmasın.

Son düzenleme:
12 bin TL bütçem var. Oyun için önerebileceğin bir laptop var mı?

Dostum bu bütçede gerçekten oyun oynamak istiyorsan kesinlikle AMD tarafını seçmelisin. Çünkü AMD'nin iGPU birimi intelinkinden çok daha iyi. Ya da bulabilirsen MX ekran kartlı bir cihaz işini görür.
Yaklaşık 2 ay önce aldığım 10k fiyata sıfır R7 5825U 8 GB laptopta 8 GB RAM daha ekleyerek idare eder oyunlar oynayabiliyorum. Hatta şöyle bir SS de bırakayım. En düşük ayarlarda oynadığım ayar yok. Hepsi orta ayarlar, 720p. Valorant en yüksek 1080p.

1697455493015.png

R5 6525u ya da R5 7520u işlemcili 2 slotlu cihazla yönelin. Bu fiyat bandında ancak bu işlemciler bulunuyor.

Sonradan aklıma geldi. Benim cihaz şu an 12K bandında. https://www.hepsiburada.com/lenovo-...eedos-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV0000431R3X

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı