12 bin TL telefon önerisi

Bütçe
12 bin
Oyun oynayacaksa x4gt kesinlikle
Hem 144Hz ekran da var yukarıdaki arkadaş da Samsung düşmanı herhalde S20fenin sadece pili sıkıntılı yoksa canavar gibi telefon

Son düzenleme:
MIUI 14 var yağ gibi cihaz arayüzüne laf edeceğine MTK dimensity 8100'ün ne kadar iyi bir işlemci olduğuna bak
İşlemciye laf ettim mi? Etmedim. MIUI, içinde çok reklam bulunduruyor. 2 güncelleme sonrası kasmalara başlıyor. Bir tek amiral gemileri iyi çalışıyor. Ayrıca Samsung düşmanı demişsiniz. Şaka herhalde. Samsung Poco'nun esamesini okutmaz.

İşlemciye laf ettim mi? Etmedim. MIUI, içinde çok reklam bulunduruyor. 2 güncelleme sonrası kasmalara başlıyor. Bir tek amiral gemileri iyi çalışıyor. Ayrıca Samsung düşmanı demişsiniz. Şaka herhalde. Samsung Poco'nun esamesini okutmaz.
MIUI'ı sevmezse gider custom rom kurar ayrıca reklamlar kapatılabiliyor. Dedikleriniz bu fiyata alınabilecek en iyi telefon olduğu gerçeğini değiştirmiyor

MIUI'ı sevmezse gider custom rom kurar ayrıca reklamlar kapatılabiliyor. Dedikleriniz bu fiyata alınabilecek en iyi telefon olduğu gerçeğini değiştirmiyor
12.000 TL'ye?? Ayrıca her insan Custom ROM kurmayı bilmiyor. Reklamları kapamak için de ROM değiştirmek gerekiyordu en son. Siz kafanızın dikine gideceksiniz belli. Karışmıyorum artık.

12.000 TL'ye?? Ayrıca her insan Custom ROM kurmayı bilmiyor. Reklamları kapamak için de ROM değiştirmek gerekiyordu en son. Siz kafanızın dikine gideceksiniz belli. Karışmıyorum artık.
Kaç yıldır xiaomi kullanıyorum hangi reklamdan bahsediyorsun ki sen? Birkaç sistem uygulamasında ayarlara girip önerileri kapat deyince reklam çıkmıyor zaten.

Ayrıca illa custom rom kursun demedim miuidan bıkkınlık gelirse gider telefoncuya 100 200tlye rom attırır

Yeni konular

Geri
Yukarı