12 gün özürsüz, 17.5 gün özürlü devamsızlıkla belge alınır mı?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
aşırı kötü bir bilgisayarım var yazmaya utanıyorum
Ben ortaokul 7'ye gidiyorum. Özürsüz devamsızlığım 12 gün, özürlü 17.5 gün. Belge alabilir miyim? Yani 5 gün sınır varsa ben bittim. Bilen varsa söyleyebilir mi? Sanırım 5 günü aşınca belge almazsınız diyorlardı :((((

Alırsın. İstersen özürsüz devamsızlıkları özürlüye çevirme dilekçesi ver.

Ohh çok şükür biyan alamayacağım sandım eminsiniz değil mi belge alacığımdan çünkü karne gününe kadar gitmeyeceğim.

Ohh çok şükür biyan alamayacağım sandım eminsiniz değil mi belge alacığımdan çünkü karne gününe kadar gitmeyeceğim.
Özürsüzdeki 2 günü özürlüye geçirip daha devamsızlık yapmazsanız direkt belge alır ve geçersiniz. Yapmazsanız ŞÖK kararı ile geçersiniz. Bence ilk dediğimi yapın.

Özürsüzdeki 2 günü özürlüye geçirip daha devamsızlık yapmazsanız direkt belge alır ve geçersiniz. Yapmazsanız şök kararı ile geçersiniz. Bence ilk dediğimi yapın.

Şu an yapmam ki yani dilekçe vermesem alamıyor muyum arkadaşlar Allah'a emanet olun bu son konum olabilir.

Alırsın ama karnede falan şök kararı ile geçti yazabilir.

O yazıdan bir şey olmazda şu an alıyorum değil mi çünkü 12 gün devamsızlığım bu günle 13 gün olacak ama daha devamsızlık olmayacak çünkü e-Okul kapanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı