12 Mbps internetten 3.5 Mbps hız alıyorum

oneghosta28

Femtopat
Daha fazla  
Türk Telekom'dan bağlattığımız 12Mbps'li interneti Speedtest'ten hız testi yapında Max 3.5 Mbps sabit alıyorum. Fotoğraflarda bilgiler var, internet dışarıdan direkten bağlı. Bu kablodan aynı komşuda da bağlı internet ama onlarda hız testi yapınca 11-12 Mbps gözüküyor. Nedeni nedir acaba, bilen bir arkadaş cevaplarsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• 2021.01.25-16.43.png
    2021.01.25-16.43.png
    13,1 KB · Görüntüleme: 73
  • 2021.01.25-16.45.png
    2021.01.25-16.45.png
    22,3 KB · Görüntüleme: 66
Türk Telekom'dan bağlattığımız 12Mbps'li interneti Speedtest'ten hız testi yapında Max 3.5 Mbps sabit alıyorum. Fotoğraflarda bilgiler var, internet dışarıdan direkten bağlı. Bu kablodan aynı komşuda da bağlı internet ama onlarda hız testi yapınca 11-12 Mbps gözüküyor. Nedeni nedir acaba, bilen bir arkadaş cevaplarsa sevinir

Ben de o kadar alıyordum meğerse gaijin War Thunder yüklüyormuş. Arka planda bir şey iniyordur belki bir ona bak derim, değilse cihaz veya alt yapıda sorun olabilir.

Benim paketim 24 Mbps Türk Telekom 7'nin üstüne çıkınca sevinçten havalara uçacak gibi oluyorum.

Türk Telekom'dan bağlattığımız 12Mbps'li interneti Speedtest'ten hız testi yapında Max 3.5 Mbps sabit alıyorum. Fotoğraflarda bilgiler var, internet dışarıdan direkten bağlı. Bu kablodan aynı komşuda da bağlı internet ama onlarda hız testi yapınca 11-12 Mbps gözüküyor. Nedeni nedir acaba, bilen bir arkadaş cevaplarsa sevinirim.

Aynı Şekilde bende de Aynı Sorun var. İlk önce 35 Mbps'lik bir tarife aldık 14 Mbps hız geliyor 16Mbps tarifeye geçtik şimdi de 6 Mbps hız alıyorum. Kıstıkça Kısıyorlar!

Cihaz problemli olabilir.
cihaz turktelekom un daha 3 gün önce bağlatıldı internet cihazda yeni yani
Ben de 12 Mbps ADSL aldım, 3.4 Mbps veriyorlar. Hat değerlerini hem stabil tutmak, hem de mümkün olduğunca fazla kişiye hizmet vermek için çoğunlukla DSLAM uyguluyorlar.
sorun şu bana gelen internetin hız 3 mbps civarı iken komsumun nasıl 10 ve üstü oluyor?
Ben de o kadar alıyordum meğerse gaijin War Thunder yüklüyormuş. Arka planda bir şey iniyordur belki bir ona bak derim, değilse cihaz veya alt yapıda sorun olabilir.

Arka planda bir şey inmiyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı