12 mesleki lise staj değiştirme

Bu konu hakkında bizim mesliki hocalırımızdan birine sorduğumda bana öyle bir şey yapamasın çıkmaya çalışsanda seni sınıfta bırakırım gibi tehditlerde bulundu.
hocam moralini bozmak istemem ama bu işler böyledir aynı olayı bende yaşadım ama hocalar uğraşmamak için senin gözünün yaşına bakmıyor maalesef. Ayrıca şundan emin ol böyle ayak işleri yapan tek kişi sen değilsin bu işin kuralı budur stajere ayak işleri yaptırılır. Sınıf arkadaşların eminim "ben iş öğreniyorum." havasında takılıyordur ama yalan söylüyorlar bundan 3-4 ay sonra sordugunda onlarda ayak işleri yaptıklarını itiraf edecekler zaten.

İşyeri bul, babanla birlikte hocanın yanına git durumu açıklayın biraz olayları abartarak anlat hoca sıkıntı cıkarmadığı sürece işler kolay zaten sana tekrardan bir staj yeri başvuru formu veriyorlar yeni yerine onu doldurtuyorsun bu kadar eski iş yerinle muhattap bile olmuyorsun. Hocayı ikna edemediğin durumda müdüre gitmeni ben şahsen tavsiye etmiyorum ama tercih senin.

Hocam moralini bozmak istemem ama bu işler böyledir aynı olayı bende yaşadım ama hocalar uğraşmamak için senin gözünün yaşına bakmıyor maalesef. Ayrıca şundan emin ol böyle ayak işleri yapan tek kişi sen değilsin bu işin kuralı budur stajyere ayak işleri yaptırılır. Sınıf arkadaşların eminim "ben iş öğreniyorum." havasında takılıyordur ama yalan söylüyorlar bundan 3-4 ay sonra sordugunda onlarda ayak işleri yaptıklarını itiraf edecekler zaten.

İş yeri bul, babanla birlikte hocanın yanına git durumu açıklayın biraz olayları abartarak anlat hoca sıkıntı cıkarmadığı sürece işler kolay zaten sana tekrardan bir staj yeri başvuru formu veriyorlar yeni yerine onu doldurtuyorsun bu kadar eski iş yerinle muhatap bile olmuyorsun. Hocayı ikna edemediğin durumda müdüre gitmeni ben şahsen tavsiye etmiyorum ama tercih senin.

Hocam olay o değil ben ayak işi yaparım ben 7 yaşımdan beri çalışıyorum olay sadece beni temizlik için kullanması hani bana işide öğretmesi gerekiyor çıtırdan zaten dün koordinatör hocamla konuştum pazartesi bir toplantı yapacağız hocalarla ben büyük ihtimal değişecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı