12 Nisan nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arınma günü diye geçiyor.

Alın size rezil, ironik ve hayali anlatım:
1617968120767.png

Bug değil hocam, etiketledim ancak uygunsuz içerikten ban yemekten korktum. Sizin attığınız posttaki bir yorumda arkadaş 12 nisan uğruna bisikletine tecavüz edecekmiş. Postu da siz attığınız için ''@MESs¹¹ hocamın attığı posttan bir yorum :D'' şeklinde paylaştım.

Bug değil hocam, etiketledim ancak uygunsuz içerikten ban yemekten korktum. Sizin attığınız posttaki bir yorumda arkadaş 12 nisan uğruna bisikletine tecavüz edecekmiş. Postu da siz attığınız için ''@MESs¹¹ hocamın attığı posttan bir yorum :D'' şeklinde paylaştım.
Korkanın "çocuğu" olmaz. :D ;)

(Sildiğini fark ettim. Demek istediğim bildirimin hala orada durması. İlkel şeyler.)

Ben de uydurayım.
Dünya eşitlik günü arkadaşlar, bir günlüğüne eşitiz. Herkes aynı şeyleri yapıyor, birini doyuruyor, harçlık veriyor mutlu ediyoruz. Tecavüz falan boşverin gelin yardım "yapak".

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

12 Nisanda akıl sağlığını kaybet.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

12 Nisanda akıl sağlığını kaybet.
A̿͑̍k̏̇̀ı͋̀̑l̏̃́ s͛̿͊ã̔̾ğ̋̓͋l̓̓̅ı̓͐́ğ̐́͑ı́̽̄n̈́̓͆ı͋̓̑ k͑̓̚a͊̈̽y͋̄̾b͂͆͒ẻ͋̈́t̉̓͛ z͋̎̑i̍͗̍h̍̃̀i͌̉̓ń͂̐s͛̂̋e̅́̍l̑͂͋ s̾̔̚ö́́̒r̀̀͋ū͒̉n͆̋̄ ĺ̔̀ü̿͐̂t̓̒̒f̈́̍͑é̎͂n̈́̓͊ y̐̊̋a̎̀̋r͗̐̾d̽̽́ı̀̓͐ṁ͛͆ e̿̍̏d̐̂̔i̽̀͋n͆̀̓

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı