12 nm Ryzen 5 1600

Kesin bir yolu var mı bilmiyorum ama iddia edildiğine göre 3 şeyden anlaşılıyor.
1. Çin üretimi olması.
2. SUS veya SUT ibaresi olması.
3. Kutudaki kodda AF bulunması.

Teşekkür ederim. İnceleyeceğim.

Bu gün Teknobiyotik müşteri hizmetleri ile görüştüm bana işlemciyi takıp kullanırsanız geri iadesinin mümkün olmadığını söylediler.
Bende kendilerine işlemciyi takmadan sadece kutu içeriğini açıp bakarak kontrol etsem ve revizyonlu model çıkmazsa nasıl olur diye sorduğumda o şekilde sorun çıkmaz geri gönderebilirsiniz dediler.
Genel olarak çok şanssız biriyim ama yinede denemeyi düşünüyorum.

Merhabalar.
Arkadaşlar 12 nm Ryzen 5 1600 revizyonlu işlemci almak istiyorum fakat şans işi olduğu söyleniyor.
Genelde N11'deki bir satıcıyı tavsiye ediyorlar ben ise farklı bir yerden almak istiyorum aklımda Teknobiyotik veya İtopya var bu sitelerdeki ürünlerde revizyonlu olanlardan mıdır? Revizyonlu model çıkmaz ise bunun bir telafisi yapılıyor mu? Önceden bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.
Ben buradan aldım revizyonlu model çıktı. Aylardır satıyor adam yorumlarda herkes memnun revizyonlu çıktığı hakkında da bilgi veriyorlar direkt alabilirsin.

Teknobiyotikten yüksek ihtimalle 12nm olan versiyon gelir. Gelmezse de firma telafisini yapmak zorunda değil, neticede böyle bir ürün yok, adamlar sana istediğin ürünü satmışlar. Geri iadede belki sorun çıkartılabilir.
İnternet üzerinden aldığınız ürünlerde 14 gün iade hakkınız var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı