12 saat 1 oyunu oynamak mı, 4'er saat 3 farklı oyun oynamak mı?

Halober

Centipat
Yer
Bodrum / MUĞLA
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, çalıştığım iş yüzünden bir gün tamamen doluyken bir gün tamamen boş oluyorum. Yaklaşık 12 15 saat bir oyun sürem oluyor fakat hangi oyuna gireceğimi tam olarak kestiremiyorum. Bazen karar veremediğim için hiçbirine girmiyorum. Sizce hangi şekilde oyun oynamak daha etkili?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki de görecelidir bu durum. Mesela ben hiç 3 4 oyunu aynı anda oynadığımı hatırlamam. Her zaman tek oyundan gittim ( hikayeli oyunlar sevdiğim icin dağılmasın diye. )

Tabii ki de görecelidir bu durum. Mesela ben hiç 3 4 oyunu aynı anda oynadığımı hatırlamam. Her zaman tek oyundan gittim ( hikayeli oyunlar sevdiğim icin dağılmasın diye. )
Evet tabi kişiden kişiye değişir. Ben sizlerin görüşlerinizi de almak istediğimden konuyu açtım. Ben genelde oyunlarda her şeyi yapmak istediğimden (başarımlar, mücadeleler vs.) 10 saatlik oyun 30 40 saate kadar uzuyor. Diğer oyunları görünce bunu da indireyim bunu da oynayayım diye diye bi bakiyorum hicbir şey oynamamışım ya da valorantta dm atıyorum müzik açıp.

Merhaba arkadaşlar, çalıştığım iş yüzünden bir gün tamamen doluyken bir gün tamamen boş oluyorum. Yaklaşık 12 15 saat bir oyun sürem oluyor fakat hangi oyuna gireceğimi tam olarak kestiremiyorum. Bazen karar veremediğim için hiçbirine girmiyorum. Sizce hangi şekilde oyun oynamak daha etkili?

Hangisini en çok seviyorsan onu oyna bir oyunda 12 15 saat gibi bir sürenin sonunda eğlendiğini hissediyorsan bu şekilde oynamak etkilidir tabii insan bir zaman sonra sıkılıyor oyun değiştirmek gerekiyor ara sıra bu da normaldir.

Evet tabii kişiden kişiye değişir. Ben sizlerin görüşlerinizi de almak istediğimden konuyu açtım. Ben genelde oyunlarda her şeyi yapmak istediğimden (başarımlar, mücadeleler vs.) 10 saatlik oyun 30 40 saate kadar uzuyor. Diğer oyunları görünce bunu da indireyim bunu da oynayayım diye diye bir bakiyorum hiçbir şey oynamamışım ya da Valorant'ta DM atıyorum müzik açıp.

Anladığım kadarıyla siz de benim gibi sıkılmayıp tabiri caizse oyunun cılkını çıkaranlardansınız. Madem bu tarz takılıyorsunuz bana kalırsa tek oyun yükleyip onun üstünden gitmek daha mantıklı ben de öyle yapıyorum. Tabii 2 farklı oyun yükleyip SSD'ye kurarsınız yarın oynamak istersiniz o ayrı mesele.

Geri
Yukarı