12 saat çalışan çırağın maaşı ne kadar olur?

500 olur bence. İyimser düşünüyorum.
Adı üstünde "Çırak". Çok beklentiye girmemen en iyisi, bu güne kadar çırağına iyi maaş veren bir yer görmedim. Günlük 20-30 verir herhalde.

Para kazanmak için çırak değil çalışan olman lazım. O şekilde para kazanamazsın. Komi olabilirsin.
Hocam asgari olmus 4200 çok düşürdünüz bütün ayak işlerini yapmakla kalmıyor birde çalışanlarla aynı şeyleri yapıyorum

Hocam asgari olmus 4200 çok düşürdünüz bütün ayak işlerini yapmakla kalmıyor birde çalışanlarla aynı şeyleri yapıyorum
Gün sonu paranı almak için dükkanın sahibinin eline baktığında anlarsın, ne diyeyim, ne desem boş. Çıraklar para kazanmazlar, iş öğrenirler. Çırağın amacı zaten budur, yirmiden fazla dükkan sahibiyle bu konuyu konuştum. Ortak noktaları az maaş vermeleri.

Adı üstünde "Çırak". Çok beklentiye girmemen en iyisi, bu güne kadar çırağına iyi maaş veren bir yer görmedim. Günlük 20-30 verir herhalde.

Para kazanmak için çırak değil çalışan olman lazım. O şekilde para kazanamazsın. Komi olabilirsin.
12 saate 20-30 lira mı? Köle çalıştırmıyorlar nasıl olsa. En az günlük 120 si var bu işin hatta asgari bile alır 18 yaşından büyükse

12 saate 20-30 lira mı? Köle çalıştırmıyorlar nasıl olsa. En az günlük 120 si var bu işin hatta asgari bile alır 18 yaşından büyükse
Evet, sorun ne? Çıraklar para kazanmıyor yazıyorum halen aynı şeyleri yazıp yazıp alıntılıyorsunuz mesajımı. Çırağın amacı para kazanmak değil ki? 18'inden büyükse bir zahmet çırak olmasın, çırakların yaşı küçük olur.

Geri
Yukarı