12. sınıf devamsızlık affı

Geçen sene 4 ay devamsızlığı olan arkadaşı (11.sınıf) geçirdiler ama neye göre geçirdiler bilmiyorum okulu bıraktığı için gelmiyordu kaydını aldırmadı. Ama sen yine de riske atma.

Geçen sene 11. sınıfta kimse sınıfta kalmadı herkese af çıkardılar. Notlardan kalan, devamsızlıktan vb. şeylerden kalan herkes sınıfı geçti.

Bize neden yapılsın mantığı nedir? 12'lere hep af çıkıyor zaten, adamlar sınava çalışıyor okula gelmiyor 2. dönem doğal olarak. Çoğu konularda önde olduğu için gitmiyor bile. Sadece yıllardır haber yapılmıyordu, şimdi seçim var diye haber yaptılar.

Bize yapılsa fena olmaz yani seçime özel güzel olur diğer konuda ise 12'ler son sınıf evet yapılması normal onlara.

Geçen sene 11. sınıfta kimse sınıfta kalmadı herkese af çıkardılar. Notlardan kalan, devamsızlıktan vb. şeylerden kalan herkes sınıfı geçti.

Bu senede olsa çok güzel olur tabii riske atmaya değmez ama ne olur ne olmaz.

11 sınıfım devamsızlık 22 gün okul özürlü devamsızlığa çevirmiyor kimse yardımcı olmuyor stres altındayım derslerim çok iyi kalfalık belgesini de aldım işletmeye de gidiyorum e MESEM öğrencisiyim kalır mıyım acaba yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı