12. sınıf meslek lisesi nakil

quiet.dll

Picopat
Daha fazla  
Merhaba 12.sinif meslek lisesinde okuyan ve aynı zamanda staj yapan bir öğrenciyim 11.sinifa kadar İstanbul da eğitim gördüm şimdi ise şartlardan dolayı İzmir deyim şu anki bulunduğum okul ve staj yerini sevmedim artık okuduğum bölümden nefret ediyorum diyebilirim. Eski okuluma tekrar dönmek istiyorum boş kontenjan var ancak bu süreçte geçen süre ne kadar olur? Şimdi staj yaptığım yer ile feshi mi imzalamam gerekir ilk önce fesh edip nakil mi aldırmam gerekli onu düşünüyorum bilgisi olan yardımcı olabilen olursa sevinirim.

Ne okuyorsun bölüm nedir ya söyle diyeyim artık 12 sınıf olmuşsun bitirmeye gelmişsin uğraşmaya gerek yok ama yanlış bilmiyorsam staj iptal olur veya artık 12 sınıf sonrası nakil islemi olmuyor diye biliyorum.

Ne okuyorsun bölüm nedir ya söyle diyeyim artık 12 sınıf olmuşsun bitirmeye gelmişsin uğraşmaya gerek yok ama yanlış bilmiyorsam staj iptal olur veya artık 12 sınıf sonrası nakil islemi olmuyor diye biliyorum.
Mesleği bilmem ama normal lisede oluyor nakil. Süreçler hakkında hiç bir fikrim yok ancak.

Ya doğru diyorsun zahmete girmeyeyim ama daralıyorum 6 ay kaldı 2.dönem başı da yapamazsam artık akışına bırakırım diyorum.

Mesleği bilmem ama normal lisede oluyor nakil. Süreçler hakkında hiçbir fikrim yok ancak.

Eyvallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı