12. Sınıf nasıldır?

Menemen Baronu

Hectopat
Şuan 11'deyim (Sayısal) ve ilk çeyrekten yoruldum açıkçası 🙃
Özellikle biyolojide ve Analitikte zorlanıyorum. Ama durmak yok hedefe devam. Yalnız sormak istediğim bir şey var:
12. Sınıf (Sayısal) nasıl ve 11. Sınıftan zor mu kolay mı? (Tabi zorluk herkese göre değişir ama her türlü fikre açığım😊)

Şuan 11'deyim (Sayısal) ve ilk çeyrekten yoruldum açıkçası 🙃
Özellikle biyolojide ve Analitikte zorlanıyorum. Ama durmak yok hedefe devam. Yalnız sormak istediğim bir şey var:
12. Sınıf (Sayısal) nasıl ve 11. Sınıftan zor mu kolay mı? (Tabi zorluk herkese göre değişir ama her türlü fikre açığım😊)
12.sınıf ilk dönemi 11'den kolay fakat türev integral 11.sınıftan üst düzeyde.

Şu an 11'deyim (sayısal) ve ilk çeyrekten yoruldum açıkçası 🙃
Özellikle biyolojide ve analitikte zorlanıyorum. Ama durmak yok hedefe devam. Yalnız sormak istediğim bir şey var:
12. sınıf (sayısal) nasıl ve 11. sınıftan zor mu kolay mı? (tabii zorluk herkese göre değişir ama her türlü fikre açığım😊)

12. sınıf 11.sınıfı 2ye katlar.

12.sınıf tatlıdır normalde kavgacı gürültücü sınıf sınav zamanını yaklaştığı için ve o ders çalışmayıp şamata yapanlar konuları yetiştiremeyeceğini anlayınca sınıfa dert düşer sessizlik kaplar sınıfı en rahat dönemin olabilir eskiden yoklama afları geldiği için integral ve türevden sonra ilk dönem okula gitmeyip dershaneye giderdik şimdi ne olur bilemem.

12.sınıf fiziği 11den kolaydır, birçok kişiye göre de öyledir.
Matematik 12 kesinlikle daha zor. Trigonometri-Türev-İntegral hayati öneme sahip.
Biyoloji 11 tercihimdir, insan vücüdu-sistemlerden ötürü; 12 biraz daha ince detay içeren şeylerle dolu. 11i tercih ederim o yüzden.
Kimya 12nin daha kolay olduğunu düşünüyorum, konu sayısı çok az, çok başlığı olsa da.
11de fazla konu var kimya adına.

Geri
Yukarı