12. sınıfın bomboş bir yıl olması

Renster

Decapat
Daha fazla  
12.sınıf sayısal öğrencisiyseniz vaktinizin çoğu YKS'de hiçbir işe yaramayacak olan İngilizce, Almanca, edebiyat gibi boş derslere gidiyor. Bir de bu yıl devamsızlık affı olmayacakmış. Açığa geçmeyi de zorlaştıracaklarmış. Zaten çoğu okulda konuları ilk dönem bitiriyorlar. Bence bir düzenleme yapılması şart. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açığa geçmeyi zorlaştıracaklar derken? Tam olarak bunu nasıl yapacaklar? Ben de 12. sınıf için açığa geçmeyi istiyorum.

Öğrencilerin, doktorların, mimarların kısaca bu ülkenin insanının burada kalmaması için her yolu deniyorlar. Sessiz istila mülteciler ülkemizi doldurdu, yetmemiş gibi bu saçma kararlar alınıyor. Türkiye Cumhuriyeti bütçesinden mültecilere milyarlarca yardım akarken geleceğini, ülkesini düşünen gençlere böyle destek vermiyorlar.

Bize YKS de çıkmayacak derslerin sınavları çok kolay yapıldı. Çalışmadan girip çıktık. Onun dışında benim ilk dönem gittim sonrasında sadece denemeler için okula gidiyordum. Çok yoğun bir seneydi ama karşılığını alamadım sonuç istediğimden kötü geldi.

12.sınıf sayısal öğrencisiyseniz vaktinizin çoğu YKS'de hiçbir işe yaramayacak olan İngilizce, Almanca, edebiyat gibi boş derslere gidiyor. Bir de bu yıl devamsızlık affı olmayacakmış. Açığa geçmeyi de zorlaştıracaklarmış. Zaten çoğu okulda konuları ilk dönem bitiriyorlar. Bence bir düzenleme yapılması şart. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

İngilizce Almanca gereksiz gibi ama edebiyat TYT konulari isleniyor o yuzden çok da gereksiz denilemez bence devamsizlik affi icnde bilemezsiniz bir felaket olur yine af cikar.

Bizim okulda gereksiz çoğu derse resimdir müzik beden gibi derslere matematik fen dersleri hocaları gibi hocalar giriyormuş ders işliyormuş 12 de ben daha deneyimlemedim 1 senem daha var.

Geri
Yukarı