12.sınıflarda devamsızlığın kalktığı kuralı devam ediyor mu?

EVANESCENCE

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Sabahtan akşama kadar Metal ve rock dinlemek
Biliyorsunuz her yeni bakan bir öncekini bayağı bir aratıyor. Mahmut Özer 12.sınıfta devamsızlıktan kalmayı kaldırmıştı. Yeni gelen şahıs bunu değiştirdi mi yoksa hâlâ aynı mı?

Mahmut Özer değil şu anki Yusuf tekin kaldırdı. Geçen sene mahmut vardı ve 12'lere devamsızlık affı geldi bu sene Yusuf denen eleman tamamen kaldırdı ve böyle bir şey olmicağını açıkladı.

Ben yine de sene sonu af gelir diye düşünüyorum.

Biliyorsunuz her yeni bakan bir öncekini bayağı bir aratıyor. Mahmut Özer 12.sınıfta devamsızlıktan kalmayı kaldırmıştı. Yeni gelen şahıs bunu değiştirdi mi yoksa hâlâ aynı mı?

Yusuf tekin 12'lerdeki devamsizlik affı olayını kaldırdı yani devamsızlık yaparsan kalma ihtimalim var tabii gene sene sonu r yaparlarsa bilemem.

Her sene af olmayacak diyip sene sonumda af çıkartıyorlar gibi geliyor bana.
Dostum bu sefer net bir açıklama yapıldı af yok.

Af yok artık maalesef net bir açıklama yapıldı bu sefer.

Neredeyse her sene kalkmayacak deniyor ve kalkıyor ama işte kesin değil. Kalkar deriz kalkmaz, kalkmaz deriz kalkar felan sağı solu belli olmaz. Garantiye al git okula bence ama bu sene biraz ciddi gibi.

Geri
Yukarı