12. sınıfta polis olmak

exdrwr

Femtopat
Daha fazla  
Polis olmak için maddeler halinde anlatır mısınız ön lisans mı okuyup olmalıyım yoksa lise biter bitmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Polis olmak için maddeler halinde anlatır mısınız ön lisans mı okuyup olmalıyım yoksa lise biter bitmez mi?

Tek hedefin polis olmak ise TYT puanın ile PMYO başvurusunda bulunursun fakat başka bir üniversite okuma hedefin varsa aynı zamanda üniversite bitiminde KPSS puanın ile POMEM başvurusu da yapabilirisin bu çift taraflı bir kapı olabilir.

Artık okumak istemiyorsan para kazanyım diyorsan liseden sonra pymo okuyabilirsin. Ama belki ilerleyen yıllarda fikrin düşencelerin değişebilir. Polis olmak istemeyebilirsin. Kendine biraz zaman tanmak istiyorsan üniversite oku. Ama çok boş bir bölüm olmasın kolay atanabileceğin bölüm seçmeye çalış. Atama puanlarını inceleyebilirsin. Çevrende üniversite mezunu büyüklerin varsa onlardan fikir alabilirsin. Bol şans.

Kendim Polis çocuğuyum 1 yıl mezuna bıraktım şuan polis olabilmek için hazırlanıyorum, kpssye girerek veya tytten minimum 250 puan alman gerek ama ne kadar fazla alırsan o kadar iyi çünkü puana göre çağırıyorlar yüksek tutmaya bak, ardından sağlık kontrolü, sözlü mülakat vs. var boy kilo endeksin çok kritik bilmiyorsan araştırıp öğren, önemli bi sağlık problemin varsa polislik düşünme sağlıkta direk elenirsin, sağlıkta nelere bakılıyor araştırmalısın, yardıma ihtiyacın olursa etiketleyebilirsin.

Kendim Polis çocuğuyum 1 yıl mezuna bıraktım şuan polis olabilmek için hazırlanıyorum, kpssye girerek veya tytten minimum 250 puan alman gerek ama ne kadar fazla alırsan o kadar iyi çünkü puana göre çağırıyorlar yüksek tutmaya bak, ardından sağlık kontrolü, sözlü mülakat vs. var boy kilo endeksin çok kritik bilmiyorsan araştırıp öğren, önemli bi sağlık problemin varsa polislik düşünme sağlıkta direk elenirsin, sağlıkta nelere bakılıyor araştırmalısın, yardıma ihtiyacın olursa etiketleyebilirsin.
boy kilo tutuyor tyt bakıcam artık

Yeni konular

Geri
Yukarı