12. sınıfta sorumluluk sınavları bitene kadar sınavlara girmeye devam mı edilecek?

Ahmet972

Yoctopat
Daha fazla  
12. sinifim lise hayatım bitti ama şu sorumluluk sınavları yüzünden diploma alamadım. Sorum şu: Sorumluluk sinavlarim bitene kadar sınava girmeye devam mi edeceğim yoksa 1-2 kere girip mezun olamayacak miyim?

Ben bu hocaları anlamıyorum 4 yıllık belki daha fazla öğrencin dersten geçirsen nolur yani hem kendi uğraşıyor hem öğrenci..

Bildiğim kadarıyla bir sınır yok, geçene kadar girme hakkın var. Yanlış bilmiyorsam böyle olması lazım.
Şöyle bir videoya denk geldim 1 2 kere gecemessen açık liseye nakil aldiriyorlar demiş
Ben bu hocaları anlamıyorum 4 yıllık belki daha fazla öğrencin dersten geçirsen nolur yani hem kendi uğraşıyor hem öğrenci..
Biraz yüksek disiplinli bir okul sınavları cidden zor yapıyorlar :(

Bu arada geçene kadar girebiliyorsun diye biliyorum.

İnşallah öyledir bende öyle biliordum korkmaya başladım subl videoyu izledikte. Sonra inşallah link atmak yasak değildir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7:47

Dersten geçirsen ne olur yani?
Bu mantıkla gidildiği için zaten kimse bir şey öğrenemiyor. Demek ki hâlâ başaramamışsa sorun kişinin kendisinde yapacak bir şey yok. Onun dışında 2 sefer geçememen durumunda tekrar sınav hakkı tanınmıyor. Büyük ihtimalle AÖL yönlendirirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı