12. sınıfta spora gidilir mi?

Phreak

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. 12.sınıfa geçtim 3 aydır spora gidiyorum ama okul ve dershane nedeniyle bırakmak zorunda kaldım. Bugün dershane günlerini öğrendim. Hafta içi 2 gün 2 saat, hafta sonu da 5 saatmiş. Bana uygun geldi, sizce derslerimi falan etkiler mi üçünü bir arada götürebilir miyim?

Bence birkaç gün gitmeyi deneyin, derslerinizi aksattığını fark ederseniz bırakırsınız. Aksatmıyorsa gitmende bir sakınca yok bence. Biraz da kendinin bileceği bir şey bu.

Merhaba. 12.sınıfa geçtim 3 aydır spora gidiyorum ama okul ve dershane nedeniyle bırakmak zorunda kaldım. Bugün dershane günlerini öğrendim. Hafta içi 2 gün 2 saat, hafta sonu da 5 saatmiş. Bana uygun geldi, sizce derslerimi falan etkiler mi üçünü bir arada götürebilir miyim?

Boşver hocam seneye yaparsın ne acelesi var geleceğin daha önemli. Ya da eve birkaç bir şeyler alıp yapabilirsin akşamları boş zamanlarında.

Bende gitmeyi düşünüyorum spora ama fırsat olmuyor diyelim

Bu sınav senesi spora gidilmez diyenleri pataklayacağım en sonunda. 3 saat spor salonunda durmak zorunda değilsin zaten git işini gör çık.

Çok zorlar ve onun verdiği yorgunlukla ders çalışamazsınız bence yaza kadar erteleyin.

Eğer ille de spor yapacağım diyorsan tüm işlerini bitirdikten sonra akşam 8 9 gibi gidip eve gelince de uyuman gerekiyor yoksa aksatıyor. Kendim bu sene mezun oldum zorluyor eğer öğlen gidersen spora.

Kesinlikle aksatmayın, hem stres atarsınız rahatlarsınız boş zamanınız boşa gitmez gelişiminiz aksamaz.

Eğer derece hedefin varsa gidilmez. Belki eve ekipman alıp günde 30-40 dakikanı ayırabilirsin ama salon büyük zaman kaybı kesinlikle. Sınav sürecinde olmayan veya derece hedefi olmayan insanların gidilir, sorun olmaz gibi laflarına aldırış etme sakın. Evde yapma imkanın varsa kesinlikle yap ama salona gitmek hem yoracaktır hem büyük zaman kaybı olacaktır.

Geri
Yukarı