12 yaşında ininal kart alınabilir mi?

TrIlgenex

Decapat
Yer
ANKARA / KEÇİÖREN
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2 ay sonra doğum günüm ve 12 yaşına gireceğim. Her neyse, şu an ininal kart açmak istiyorum ebeveyn gözetiminde, nasıl açabilirim? Çünkü ininal'ın sitesinde ebeveyn gözetimiyle yaş sınırı yok diyor.

ininal Kart'a 12 yaşından büyük herkes sahip olabilir. ininal Kart'ı velisinin gözetiminde kullanacaklar için yaş sınırı yoktur.yani ailenin izniyle açabilirsin sıkıntı çıkmaz zaten kimliğini doğrulamadıkça

Yanlış bilgi
Şahsen ininal pek önermem, fazlasıyla faiz, aylık ücret, vergi vs aile gözetiminde ailenizin üstüne Enpara açtırabilirsiniz, tabii ki karar sizin, bence şu anda yapılacak en mantıklı hamle bu.

Arkadaşlar merhaba, 2 ay sonra doğum günüm ve 12 yaşına gireceğim. Her neyse, şu an ininal kart açmak istiyorum ebeveyn gözetiminde, nasıl açabilirim? Çünkü ininal'ın sitesinde ebeveyn gözetimiyle yaş sınırı yok diyor.
Alabilirsiniz. Ama bence papara card almanız çok daha iyi olur. İki kartı da kullanmış birisi olarak söylüyorum. Tabi karar size ait.

Sanırım minimum 13 istiyor, ama ailenizin T.C. numarası ile yine kullanabilirsiniz.

Diğer arkadaşların dediği gibi. Kesinlikle Papara öneriyorum, Cashback (Steam, Amazon Prime, Playstation Network, Netflix, Youtube Premium, Spotify Premium, Exxen) gibi platformlarda ciddi miktarlarda geri dönüş verebiliyor.

Aynı zamanda Black Card talebinde bulunursanız isminize özel kart basılıyor ancak minimum limiti 13, yani yine ailenizin ismine ya da Lite Card alıp ailenizden biri sayesinde doğrulayıp kullanabilirsiniz. Temassız özelliği de bulunuyor.

Enpara Ininal Papara üçünü de kullandım. Yaşı yetenler için Enpara yetmeyenler için Papara öneririm. Sorunuza cevap olarak evet Ininal'i kullanabilirsiniz.

Daha 12 yaşına bile girmemişsin. Bence bu kart işlemleri ile sonradan uğraş.
Oyun harcamaları için istiyor olabilir. Her seferinde ailesinden kart bilgisi istemek yerine, kendi kartına ailesi sayesinde para yükleyip istediği gibi harcamak istiyordur.

Ha, eklemek gerek; İninal'de ay başı, yükleme başı ıvır zıvır bir sürü komisyon kesimi bulunuyor. Papara'da komisyonu sadece karta para yüklerken Akbank ATM'sinden yüklemezseniz %5 gibi bir şey kesiyordu sanırım.

Geri
Yukarı