12 yaşında yapılabilecek işler nelerdir?

Çık dışarı arkadaşlarınla top oyna... Çamurdan heykeller yap. Çamura yuvarlan. Ne bileyim benim zamanımda biz çok eğlenirdik. Nerede 90lar ah 90lar

12 yaşında ne işi Allah aşkına. 12 yaş çocukların eğlenme yaşlarından, çocuk olduklarını hissetme yaşlarından. Arkadaş dediğine göre sen de benzer yaştasın demekki. Bu yaşta oynayın abicim oynayın. Bırakın büyükler çalışsın. Siz çocuk olmanın keyfini yaşayın. Bu yaşlar bir daha gelmeyecek.

Okuldan 3 de geliyorum.
Çalışma. Ya da babanın işi çalışmaya müsait ve sana göreyse git onunla çalış. O da olmadı git berberciye çırak ol. Bu yaşta çalışmak çok mantıksız. Yukarıda arkadaşın söylediğine katılıyorum.

Ders çalış, oyun oyna. 12 yaşında çalışılmaz.

Eğer geçim sıkıntısı gibi bir sorun bulunuyorsa çalışmak yerine devletin verdiği bursluluklar için sınavlara gir. 8 yıl boyunca ayda 290 lira.

Yukarıda yazanları takma freelance iş yapabilirsin logo tasarlama edit vs öğrenirsen güzel para kazanabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…