12 yaşında yapılabilecek işler nelerdir?

Herkes çalışmayı abartmış inşaatta çalışmıyıcam zaten, çay götürme, berber çıraklığı, edit, temizlik falan yapıp bilgisayar parası biriktiricem ayrıca bir arkadaş çamurda oyna, yuvarlan demiş, hocam ben kaç yaşındayım anlıyorum 12 çok büyük bir yaş dilimi değil ama çamurda oynuyucak kadar çocuk değilim bu kadar abartmayın lütfen ayrıca bu internette, oyunlardaki çocuk ırkcılığı gibi bir şey var " egğhh sen kaç yaşındaşın bakam egggh" bunu diyenler sanki 20 yaşında doğdu, abartmayın lütfen.

Yaşın itibari ile senin için yapacağın en iyi iş derslerini çalışmak. İstersen akrabaların ya da ailenin tanıdıklarının yanında hafif işlerde çalışılabilir.
Bir de arkadaşın sorusuna cevabınız yok ise boş şeyler yazıp etrafı kirletmeyin lütfen.

Herkes çalışmayı abartmış inşaatta çalışmıyıcam zaten, çay götürme, berber çıraklığı, edit, temizlik falan yapıp bilgisayar parası biriktiricem ayrıca bir arkadaş çamurda oyna, yuvarlan demiş, hocam ben kaç yaşındayım anlıyorum 12 çok büyük bir yaş dilimi değil ama çamurda oynuyucak kadar çocuk değilim bu kadar abartmayın lütfen ayrıca bu internette, oyunlardaki çocuk ırkcılığı gibi bir şey var " egğhh sen kaç yaşındaşın bakam egggh" bunu diyenler sanki 20 yaşında doğdu, abartmayın lütfen.
Sakin olmalısın, kimse sana kötü bir şey demedi.

Bilgisayar varsa 3D model satmak.
Bilgisayar yoksa tekstilde çalışılabilir.

Hocam 3D yapmak için makinesi lazım zaten o makineyi alacak para bende olsaydı bilgisayarda alabilirdim :)

Sakinim zaten

Sakinim zaten.

Sakinim zaten.

Sakinim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı