12 yaşındaki kardeşim C++ çalışmak istiyor

Profilinizde 21 yaşında olduğunuz söyleniyor bu iddialar hakkında ne söylemek istersiniz Ahmet Mehmet 22 bey.

Gerçek adım arda forumlarda gerçek kimliğimi kullanmak istemiyorum. Bu nedenle ahmetmehmet de benim oluşturduğum bir kullanıcı adı. Senin gerçek adının Adana'lı olmadığı gibi düşünebilirsin. Ayrıca bırak 21'i 41 yaşında olsan bile bunları bilmek iyidir her türlü bence.

Son düzenleme:
Yaş Sınırı olduğunu zannetmiş olabilir.

Forum kurallarına pek hakim değilim belki haklısındır ama yine de 14 yaşındaki bir "çocuğun" bu kadar programa hakimim demesi hiç inandırıcı gelmiyor maalesef ama inşallah doğrudur ülkenin ihtiyacı var böyle insanlara

Forum kurallarına pek hakim değilim belki haklısındır ama yine de 14 yaşındaki bir "çocuğun" bu kadar programa hakimim demesi hiç inandırıcı gelmiyor maalesef ama inşallah doğrudur ülkenin ihtiyacı var böyle insanlara
Haklısın aslında . Çoğu kişi inanmıyor ama sertifikalarım da var eğitimlerden kazandığım onları da gösteriyorum. Dediğin gibi ülkemizde bu konuda ciddi bir açık var ve bende bu nedenle bu konuda ilerledim. Ayrıca hiçbir zaman bir şeyi tamamen biliyorum demedim çünkü bunu dediğin an kaybetmişsindir. Her zaman kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Her alanda. Eğer elimden gelirse yakın zamanda kendi kripto para birimimi yapacağım. Her zaman gelişip her zaman değişik şeyler deniyorum ve bunu seviyorum. Bu kadar basit. Sevgiler...

Sakın pes etmesine izin vermeyin. 13 yaşındayım tek bildiğim şey Blender'dan modelleme yapmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı