12 yıl boyunca CS 1.6 oynamak

Hocam sistem toplama konusunda sorun yok. Hatta dostlarım bana çok ucuza parça da veriyorlar. Ama ailem kabul etmiyor, kendi paranla al diyorlar. Bende de para yok.

İşte üzüldüğüm nokta bu. Neden bu ülkede bu kadar eski? Bu kadar kötü PC'ler hala duruyor? Neden herkeste son model PC yok? Durum bende de öyle benim de eski.
PC'ler çok pahalı daha doğrusu her şey pardon :) dert yandığım nokta bu...

Arkadaşlar yaklaşık 12 yıldır CS 1.6 oynuyorum ve artık oyun eskidi. Başka oyunlara da yöneldim, sistem kaldırmıyor. CS:GO gerçekten hayatımda bir kere oynadım ve çok güzel. Aklıma sayamadığım çok güzel oyunlar var ama hiçbirini sistem kaldırmıyor. Ama en çok sevdiğim ve hayatımda sadece 1 rekabet attığım oyun CS:GO'yu çok sevdim. Ama sistem Pentium B960 olunca maalesef oynayamıyorum. Bu sistemi 2. el olarak BIOS bozuk şekilde ve adamın da dediğine göre kötü bir bilgisayar olarak aldım. İlk aldığımda ders için kullanırım olarak diye düşündüm ama evde kaldığımızdan çok sıkılıyorum. CS 1.6 dışında başka oyun yok. 12 yıl boyunca oynamama rağmen sıkılmadım ama çok eskidi gözümde. Eski sistem daha da beterdi i5 430M vardı. Yeni sistem almak için ise okulu bitirmem yani 6 yıl daha var. Ben ise 6 yıl boyunca CS 1.6 daha oynayamam. Sizce bir tavsiyeniz var mı?
Sistem: İşlemci: Intel (r) Pentium (r) CPU B960 @ 2.20GHz, RAM: 4 GB DDR3 1333 MHz 2+2 RAM, SSD: Kingston SA400S37120G ata device 120GB.
Şimdiden görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Max Payne 1-2-3 Rahatlıkla oynarsın
Half-Life 2-Episode 1-2
Garry's Mod
Counter-Strike Source
Mafia 1-2
Mount and Blade Warband
Neighbours From Hell - eski bir oyun ama eğlenceli
Payday The Heist - internetteki bir ayarla oyunu kasmadan rahat oynayabilirsin
Plague INC.
Sven CO-OP
SWAT-4
Left 4 Dead 1-2
Hotline Miami
Call of Duty 1-2
Aklıma gelen bunlar şu anlık.
Eskiden benim de Intel HD Graphics'li bir bilgisayarım vardı corona rahatlamaya başladıktan sonra internetten Quadro R7 240 2 GB Versiyonunu aldım ve Valorant CS:GO rahat şekilde oynuyorum

Sistemim
Dell Vostro 3650
Intel Core i3 6100
R7 240 2 GB
4 GB DDR3 1600MHz
500 GB HDD

Arkadaşlar yaklaşık 12 yıldır CS 1.6 oynuyorum ve artık oyun eskidi. Başka oyunlara da yöneldim, sistem kaldırmıyor. CS:GO gerçekten hayatımda bir kere oynadım ve çok güzel. Aklıma sayamadığım çok güzel oyunlar var ama hiçbirini sistem kaldırmıyor. Ama en çok sevdiğim ve hayatımda sadece 1 rekabet attığım oyun CS:GO'yu çok sevdim. Ama sistem Pentium B960 olunca maalesef oynayamıyorum. Bu sistemi 2. el olarak BIOS bozuk şekilde ve adamın da dediğine göre kötü bir bilgisayar olarak aldım. İlk aldığımda ders için kullanırım olarak diye düşündüm ama evde kaldığımızdan çok sıkılıyorum. CS 1.6 dışında başka oyun yok. 12 yıl boyunca oynamama rağmen sıkılmadım ama çok eskidi gözümde. Eski sistem daha da beterdi i5 430M vardı. Yeni sistem almak için ise okulu bitirmem yani 6 yıl daha var. Ben ise 6 yıl boyunca CS 1.6 daha oynayamam. Sizce bir tavsiyeniz var mı?
Sistem: İşlemci: Intel (r) Pentium (r) CPU B960 @ 2.20GHz, RAM: 4 GB DDR3 1333 MHz 2+2 RAM, SSD: Kingston SA400S37120G ata device 120GB.
Şimdiden görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Şu an bende B960 işlemcili laptop var. Hala çalışıyor. Gerçi şu an o rezalet işlemcili laptopu çok kullanmıyorum. 4.1 GHz hızlı i3 kullanıyorum. Namı diğer i3 10110U. 🤗 🙂.

İşte üzüldüğüm nokta bu neden bu ülkede bu kadar eski bu kadar kötü PC'ler hala duruyor neden herkeste son model PC yok durum bende de öyle benim de eski.
PC'ler çok pahalı daha doğrusu her şey pardon :) dert yandığım nokta bu...

Hocam i7 3. nesilli bir sistem var. Arkadaşımın 600 TL'ye veriyor. Ama bendeki para 1000 TL oda kitaplara gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı