120.000TL vergi indirimiyle araç önerisi

Lim10

Decapat
Tip 1 diyabetimden ötürü çözger raporunda %90 engelli gözüküyorum. Bundan dolayı ÖTV indirimine sahibim. Vergi indirimiyle 120.000 TL bandında araba önerilerinizi bekliyorum.
(Araç otomatik vites olursa sevinirim)

Sıfır C180 nasıl alınsın o paraya? Ayrıca 310 bin TL sınırı var ÖTV indirimli aracın. İkinci elini bile alamazsınız. Konuya dönecek olursak Yeni Peugeot 208 alırdım kesinlikle. Tork konvertörlü harika bir otomatik şanzıman, yenilikçi iç dizayn ve spor duruşu ile diğer araçlardan kesinlikle bir adım önde olur sizin için.

Sıfır C180 nasıl alınsın o paraya? Ayrıca 310 bin TL sınırı var ÖTV indirimli aracın. İkinci elini bile alamazsınız. Konuya dönecek olursak Yeni Peugeot 208 alırdım kesinlikle. Tork konvertörlü harika bir otomatik şanzıman, yenilikçi iç dizayn ve spor duruşu ile diğer araçlardan kesinlikle bir adım önde olur sizin için.

Düzelttim yanlışı üstte. Yanlış oldu yazıyor kocaman.

Biraz kriter belirtseydiniz keşke. Sedan, hatchback, crossover? Aile mi kullanacak? Genişlik ne kadar önemli? Performanslı mı yoksa ekonomik bir araba mı bakıyorsunuz?

Orta paket B segment araçlar alınır bu bütçeye. Bütçe 40-50 bin daha fazla olsaydı dolu Corolla, Civic, Octavia vs. alınabilirdi.

Hocam indirim oluyor da bütçe ne? Yoksa 120.000 TL indirim ile beraber mi? Siz 200.000 TL'yi 100.000'e mi alacaksınız?

Ayrıca araba kullanımı ne için? Spor mu Sedan mı aile arabası mı geniş mi...

Çöldeki kum tanesi gibi...Ne istiyorsunuz ne bekliyorsunuz alacağınız arabadan bunları söylemeden nasıl öneride bulunabiliriz ki? Şu durumda tek önerim en az borç ile alabileceğiniz Dacia alın diyelibilirim

Öncelikle çok açıklama yapmadığım için özür dilerim. İndirimle beraber 120.000TL'ye gelecek bir araba bakıyorum tercihen sedan daha iyi olur.

Geri
Yukarı