120 bin TL'ye 125 CC motor önerisi

İsmail5885

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yakınlarda A1 ehliyet alacağım ve bana bir adet 125 CC motor lazım. İlk motorum olacak ve daha önce hiç motor kullanmadım. Motorda parça sorunu, kronik arızalar çok fazla olmasın ve beni sanayiye götürmesin. Rahat, konforlu 2 kişinin rahatlıkla seyahat edebileceği motor arıyorum. Önerilerinize açığım.

Parça sorunu hakkında, motorun yaygınlığı ve distribütörün parça getirmesiyle orantılı olduğunu kabul etmekle beraber yedek parça bulunurluğunun ilden ile servisten servise değiştiğini söylemek istiyorum. Manisa'daki servis size parçayı kısa sürede sağlayabiliyorken Antepteki servis uzun haftalar bekletebilir. Bulunduğunuz ilde yaşayan ve almayı düşündüğünüz motorun sahiplerine sorun servis ve yedek parça durumu nasıl diye.

Parça sorunu hakkında, motorun yaygınlığı ve distribütörün parça getirmesiyle orantılı olduğunu kabul etmekle beraber yedek parça bulunurluğunun ilden ile servisten servise değiştiğini söylemek istiyorum. Manisa'daki servis size parçayı kısa sürede sağlayabiliyorken Antepteki servis uzun haftalar bekletebilir. Bulunduğunuz ilde yaşayan ve almayı düşündüğünüz motorun sahiplerine sorun servis ve yedek parça durumu nasıl diye.
Yok hocam Manisadaki bütün servisler maalesef rezalet (Çinli servisleri cfmoto,mondial vb vb) :D

Geri
Yukarı