120 GB SSD Hala Alınır Mı?

ryzenq

Hectopat
Merhaba arkadaşlar 120 GB SSD hala alınır mı, 250₺ değer mi ?

Windows 10,Güncelleme ve tüm Driverlar, Win Office, Chrome, Winrar, Geforce Experience Football Manager ve GTA 5 sığar mı?

Sığarsa kaç GB yer kalır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows ve gerekli programları kurduktan sonra 40-60 GB arası yer kalıyor. GTA 5 sığmaz yani.

Ben sadece Windows'un kolay ve kafama estiğinde formatlayabilmem için C diskini 120 GB Samsung 850 EVO yaptım. Günlük kullanım için çok faydalı. Sistemim de arşiv için 2 tane HDD ve oyunlarım içinde 250 GB bir tane SSD bulunuyor.

GTA 5 değil de, CS-GO, LOL ve Windows sığar. Diğer oyun ve arşivi ise, HDD'ye kurarsınız.

250 lira nedir arkadaş insaf ya. Her gün artıyor fiyatlar. Ben 140 liraya aldığımı hatırlıyorum 120 GB SSD. Tamam Sandisk ama SSD yani :) Bu piyasa böyle giderse evi arabayı satıp donanıma yatıracağız.

250 lira nedir arkadaş insaf ya. Her gün artıyor fiyatlar. Ben 140 liraya aldığımı hatırlıyorum 120 GB SSD. Tamam Sandisk ama SSD yani :) Bu piyasa böyle giderse evi arabayı satıp donanıma yatıracağız.
Benim hatırladığım kadarıyla 250 GB 850 EVO 250 TL falan idi. Fiyatlar uçmuş. Alınacak halde değiller şuan.

Olmadı ben HDD'ye üfler hızlandırırım. SSD'ye bu kadar veremem.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı