120 GB SSD Önerisi

Çok büyük beklentim yok okuma yazma hızları ortalama olsun yeterli önemli olan uzun ömürlü olmadı o yüzden diğer iki markaya göre daha iyi gibi var mı senin önerdiğin marka?

Hocam Apacer kendim kullandığım için öneriyorum. Çünkü gayet memnunum. Ama Kingston tarafında ısrarcı iseniz HyperX serisini öneririm. Onun harici olarak PNY marka SSD'lere de bakabilirsiniz.

Hocam Apacer kendim kullandığım için öneriyorum. Çünkü gayet memnunum. Ama Kingston tarafında ısrarcı iseniz HyperX serisini öneririm. Onun harici olarak PNY marka SSD'lere de bakabilirsiniz.
Pny baktım biraz ama kararsızım acelem olmadığı için biraz araştırmak istedim apacer uzun ömürlü ise alayım

PNY baktım biraz ama kararsızım acelem olmadığı için biraz araştırmak istedim apacer uzun ömürlü ise alayım.

Apacer tarafında pek şikayeti olanı duymadım. Uzun ömürlü olacağını düşünüyorum. Tabi bu sizin aktif kullanımınıza bağlı olarak değişir. Dediğim gibi Kingston tarafında HyperX serisi de alınanilir. En son aklıma gelen Team marka SSD'ler. Markanın bellekleri kaliteli SSD'leri de kaliteli olabilir araştırın derim.

Apacer tarafında pek şikayeti olanı duymadım. Uzun ömürlü olacağını düşünüyorum. Tabi bu sizin aktif kullanımınıza bağlı olarak değişir. Dediğim gibi Kingston tarafında HyperX serisi de alınanilir. En son aklıma gelen Team marka SSD'ler. Markanın bellekleri kaliteli SSD'leri de kaliteli olabilir araştırın derim.
Marka çok olunca seçmek te zor oluyor ama ben genelde bilindik markayı tercih ederim şua gigabyte’nin diskine bakıyorum gayet başarılı

Marka çok olunca seçmek te zor oluyor ama ben genelde bilindik markayı tercih ederim şua Gigabyte'nin diskine bakıyorum gayet başarılı.

Evet Gigabyte kalitelidir. Yazma hızı biraz düşük olsa da sizin için ömrün daha önemli olduğunu anladım. Tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı